ЮВІЛЕЙНИЙ «ТАВРІЙСЬКИЙ ЯРМАРОК» ВІДБУДЕТЬСЯ У ВЕРЕСНІ.

У 2019 році в Новій Каховці відбудеться ХХ – а ювілейна виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок».

Як і в попередні роки, мета його проведення – підтримка вітчизняного товаровиробника, розвиток виставково-ярмаркової діяльності в місті, розширення інвестиційних можливостей для бізнесу.

На сьогодні в Україні активно діють лише два ярмарки такого потужного рівня – Сорочинський і Таврійський. Для Нової Каховки це особливий багатолітній успіх.

Міський голова Володимир Коваленко 1 березня підписав розпорядження про проведення ювілейного «Таврійського ярмарку». Ця вагома подія для товаровиробників Нової Каховки і всієї України відбудеться в нашому місті з 25 по 29 вересня 2019 року. Затверджено новий склад оргкомітету, який очолив міський голова Володимир Коваленко, і заходи з підготовки та проведення Ювілейного «Таврійського ярмарку». Розпорядником ярмарку призначено ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних  громад» (керівник Павло Ярмій). Керівникам підприємств та установ міста незалежно від форм власності рекомендовано розмістити експозиції місцевих товарів та послуг на виставкових площах ярмарку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.