«МИ ВАС ВІТАЄМО – ЧАРІВНІ, НАЙКРАЩІ, МИЛІ, ДОРОГІ…» (ВІДЕО КОНЦЕРТУ)

Напередодні жіночого свята у міському Палаці культури відбувся святковий концерт, на який запросили жінок – представниць всіх сфер життя Нової Каховки.

Поважні новокаховчанки, які багато років працювали на підприємствах, в організаціях, установах міста, а нині – на заслуженому відпочинку, нинішні керівники, чарівні представниці різних професій і різних поколінь. Для них у вестибюлі Палацу було організовано фуршет, перед початком головного концерту свої талановиті виступи жінкам дарували вихованці Дитячої музичної школи. Потім жінок запросили до святкової зали, де на них також чекав приємний сюрприз: перед входом театральні міми – вихованці БДТ – вручили кожній жінці пакуночки з ніжними «Рафаелло» – від БФ Ігоря Колихаєва.

А потім схвильовані і задоволені жінки зайняли свої місця і з нетерпінням чекали на концерт. І він не забарився, до того ж виправдав всі очікування – зі сцени Палацу культури ніжних, гарних, чарівних, коханих вітали  ведучий, талановитий актор, директор міського Палацу культури Анатолій Лазарєв, в концерті взяв участь відомий вокальний колектив «Перлина Таврії» (керівник Володимир Власенко), танцювальний колектив «Таврія», а також улюблені пісні новокаховчанок із задоволенням виконав міський голова Володимир Коваленко.

На початку концерту він привітав жінок зі святом весни.

До привітань приєднався і присутній у залі голова БФ, добре відомий новокаховчанам меценат Ігор Колихаєв.

Із хвилюванням він читав для жінок вірші і запевнив – чоловіки готові зробити все для того, щоб жінки були щасливими. Говорить Ігор Колихаєв.

Святковий концерт був яскравим і хвилюючим. Під фінальну пісню свята до зали з букетами квітів увійшли чоловіки – керівники підприємств, депутати. Кожна жінка в цей вечір отримала ніжну весняну квітку у подарунок. Очі жінок світилися радістю – від почутого і побаченого.

Бажаємо кожній жінці бути щасливою, коханою, бажаною, відчувати увагу, любов, захоплення у кожному вчинку чоловіка, який поряд з нею. Щастя вам, любі жінки! Сонця, весняного тепла, радості, здоров’я, миру, здійснення жіночих мрій! Зі святом весни вас!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.