Вихованці НСК «РАТІБОР» – на Чемпіонаті області

09 березня 2019 року у Херсоні пройшов Чемпіонат області з рукопашного бою. Серед спортсменів області Нову Каховку представляли 11 вихованців НСК “Ратібор”.

Вони показали високий рівень підготовки, у серйозній боротьбі та напружених сутичках завоювали 7 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалей.

Тренер та керівник ГО СК «Ратібор» Іван Пузирьов зазначив – ще є над чим працювати.

За підсумками змагань у різних вікових та вагових категоріях вихованці СК «Ратібор» посіли наступні призові місця:

ІІ місце – Втома Юра в категорії легкий контакт;

ІІ місце – Єфремов Яким в категорії дозований контакт та ІІІ місце в категорії легкий контакт;

ІІІ місце – Ботченко Мілана в категорії легкий контакт;

ІІІ місце – Штода Дарина в категорії легкий контакт;

ІІІ місце – Кожем’якіна Карина в категорії легкий контакт.

Вітаємо всіх спортсменів та їх тренера Івана Пузирьова з успішними виступами! Бажаємо нових перемог на наступних турнірах, кубках та чемпіонатах.

Інформацію надано міським відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.