НОВОКАХОВСЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТКИ – ПЕРШІ У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ

З 09 по 10 березня 2019 року в місті Шаморин, що знаходиться в Словаччині відбувся Кубок Європи України з легкоатлетичних метань серед  спортсменів різних вікових категорій.

У змаганнях взяли участь спортсмени з різних країн Європи, серед яких – і новокаховська спортсменка Юлія Кисельова у складі збірної команди України.

За підсумками змагань у категорії молодь до 23 років з результатом 63 м 59 см в особистому заліку Юлія посіла 7 місце, однак в командному заліку за програмою метань молоту, ядра, диску, спису – наші чотири спортсменки у складі збірної команди України посіли І місце, виборовши свої золоті медалі. Срібні призери змагань – збірна Польщі, а бронзові призери – збірна Білорусі.

Щиро вітаємо Юлію та її наставника – Заслуженого тренера України Владислава Піскунова із успішним виступом! Пишаємось Вами та бажаємо  нових перемог на міжнародній арені!

Інформацію надано міським відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.