ОСВІТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

Під час зустрічі начальника УПСЗН Олени Стоянчук з керівництвом Новокаховського гуманітарного інституту ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» обговорювались питання  навчання осіб з інвалідністю в даному вищому навчальному закладі.

Досягнуто домовленість про їх навчання в інституті.

Цей унікальний вищий навчальний заклад створює бездоганні умови для навчання та готує спеціалістів з високим фаховим рівнем.

Абітурієнти з обмеженими можливостями проходять вступні випробування у формі співбесіди та мають право на отримання фінансової допомоги на оплату навчання за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

Проводиться прийом документів  на навчання осіб з інвалідністю за спеціальностями: фінанси, банківська справа та страхування; облік і оподаткування; комп’ютерна інженерія, право та психологія.

Після закінчення Новокаховського гуманітарного інституту  студенти отримують диплом Київського університету «Україна» державного зразка. Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за адресою: Херсонська область,  м. Нова Каховка, вул. Горького, 9Д.  тел: (05549) 7-83-55.  

Адреса сайту: vmurol.net.ua

Начальник управління О.М.Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.