« І широка, І багата – Масляна…»

Запальними танцями, квітучими посмішками та золотавими млинцями проводжали зиму у Новій Каховці. За традицією, Масляну відсвяткували масштабно, з великим розмахом. Центральна площа була вщент заповнена містянами та гостями міста.

На центральній площі Нової Каховки розмістилися столи та ятки, вкриті рушниками і щедро заставлені смаколиками: ароматною перепічкою, млинцями, духмяними напоями. Все необхідне – щоб гідно зустріти провесінь та відвести душу напередодні Великого посту. Поміж щедрих столів – павільйони з сувенірами та виробами місцевих майстрів декоративно-ужиткового і народного мистецтва. Обереги, посуд, картини – що тільки не пропонували ошатно вдягнені господині!

У самому центрі площі – святкова сцена. Артистичний гомін дитячих хореографічних колективів та дзвінкоголосся сільських ансамблів було чути в кожному куточку міста.

Масляна – не лише смачні страви, пісні і танці. А ще – ігри,забави, конкурси. Цього дня їх було вдосталь!  Всі охочі могли випробувати свою фізичну міць, позмагатися у влучності, дотягнутися до небес на батуті або ж просто взяти участь у благочинній лотереї.

Святкували всією громадою: освітяни і медики, депутати і благодійники, підприємці, комунальники, військові.

Міський голова Володимир Коваленко разом з головним спонсором свята – головою Благодійного фонду Ігорем Колихаєвим із задоволенням спілкувалися з містянами, куштували млинці, співали пісні, від душі бажали мешканцям миру, єдності, добробуту, щасливої весни: «Свято 8 березня, річниця Шевченка, сьогоднішня Масниця – складові людського життя. Нехай воно у нас буде насиченим і щасливим», – побажав Володимир Коваленко.  -Попрацювали, відсвяткуємо і йдемо у Великий піст.  Пам’ятаючи про тих, хто жив до нас та будував це місто, і передаючи естафету добра і злагоди тим, хто буде жити після нас», – сказав міський голова.

Він висловив повагу кожному з присутніх на святі, відвідавши їх гостинні куточки, почастувавши смачні страви та вручивши подарунки. До давньої традиції долучився і один з головних спонсорів свята Ігор Колихаєв.

Масові гуляння тривали до першого дощу. Однак за цей період встигли зробити чимало гарних справ. Впродовж всього святкового дня діяли благодійні ярмарки та конкурси. Один з таких – безпрограшну лотерею – організував благодійний фонд «Н. Каховка». Всі зібрані кошти будуть направлені на допомогу дитячому реабілітаційному центру, дитячому стаціонарному відділенню та відділенню інтенсивної терапії.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.