Монетизація субсидій: виплачено більше 350 млн грн

За інформацією державного банку “Ощадбанк”, з 12 березня почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку. Зокрема, в перший день виплат через систему платежів “Швидка копійка” виплачено субсидій на суму 19,4 млн грн, які були оформлені 11172 переказами. На картки зараховано 204 224 перекази на суму 333,4 млн грн. І ця сума росте.

Програма субсидій в Україні діє як ефективний спосіб допомоги соціально вразливим верствам населення.

Разом з тим Уряд впроваджує політику ефективного споживання ресурсів. Так, у 2017 році за ініціативи Кабінету Міністрів запроваджено механізм стимулювання економії газу та електроенергії протягом опалювального сезону. У 2018 році такий стимул у грошовому вимірі склав примірно 700 грн. Кількість домогосподарств, які отримали ці кошти, становила 1,3 млн.

Повна монетизація субсидій стала логічним продовженням системних кроків реформування сфери ЖКГ, енергетики та соціальної сфери, а також досягнення енергоефективності та енергонезалежності. Зекономлені завдяки ефективному споживанню ресурсів гроші залишатимуться у споживачів. Даний принцип працюватиме на постійній основі.

Джерело: Урядовий портал

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.