АКЦІЯ «ТЕПЛІ ДОЛОНІ».

ГО «Волонтерський центр «Південний регіон» (керівник Руслан Агаєв) спільно з Каховськими волонтерами провела акцію підтримки воїнів-захисників України – «Теплі долоні».

«Милосердя ніколи не буває багато, – поділився враженнями Руслан Агаєв. – Варто лише вчасно серцем відчути німе прохання про допомогу. Особливо вражає відкритість дитячої душі до пекучого болю друга, брата, знайомого, та навіть незнайомого захисника України. Сьогодні тисячі патріотів – в тому числі бійці з Херсонщини – боронять свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння своїх співвітчизників, особливо – від дітей та молоді. Яскравий приклад небайдужості, патріотизму продемонстрували учні Маслівської ЗОШ, ЗОШ №1, 4, 5, 7, 8 – в цих закладах постійно проводяться акції на підтримку бійців зони ООС. Під час акцій збирають листівки, обереги, яскраві малюнки та смачні ласощі, виготовлені руками дітей.

Такі подарунки були доставлені волонтерами бійцям ООС». «Волонтерський центр «Південний регіон» дякує за постійну підтримку та допомогу волонтерському руху Херсонщини – міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленку, депутату міської ради Сергію Хоменку, начальнику міського відділу освіти Лілії Микитенко.

І звичайно ж – безцінні слова подяки бійців, які отримали такі подарунки від дітей:

«У цей важкий для нас всіх час ми щиро вдячні Вам за вашу турботу, тепло та ласку. Ваші малюнки, вірші, щирі слова, ваша увага допомагають нам у скрутну хвилину. Ваша підтримка надає нам сили.

Ми, бійці ООС, розуміємо, що у лиху для нас усіх годину ми виборюємо нашу єдність, нашу справжню незалежність, наше майбутнє. Сподіваємося, що вся Україна зробить усе можливе, щоб перемогти.
Любі діти та вчителі! Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я вам і вашим батькам та великого життєвого успіху.

Дітки, шануйте ваших батьків та вчителів, бо вони роблять усе, щоб ви з упевненістю дивилися в своє майбутнє. Бо ви і є – наше майбуття та надія. Дивлячись на вас, ми віримо, що будуть в Україні кращі часи. Дуже вдячні вам за те, що ви нас не забуваєте.

З повагою, любов’ю та вдячністю, бійці батальйону “Чернігів”, УДА підрозділ “Ведмеді”, 80ДШБ. В ЄДНАННІ-СИЛА!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.