ВЕСНА РОЗБУДИЛА МІСТО – ЧАС ПРИБИРАТИ!

У Новій Каховці розпочалося весняне прибирання. Активно приступили до нього у ЗОШ №10. На «чистий четвер» вийшли  учні, батьки, викладачі, адміністрація навчального закладу.

Замість зошитів і крейди – в руках граблі та віники. Все в рамках загальноміської акції «За чисте довкілля». Десята школа – одна з найбільших у Новій Каховці. «Граніт науки» тут «гризуть» 840 школярів.

Про підготовку до весняного прибирання і про учасників толоки розповів директор ЗОШ №10 В’ячеслав Рєзніков: «Ми вирішили з колегами до Дня Землі разом з громадською організацією «Біла стріла», громадською радою при міському голові, нашими воїнами-«афганцями» провести  таку спільну акцію. Наші учні добровільно, разом з батьками, вчителями, заступниками директора вийшли, аби прибрати територію навколо школи. Ми вже встигли зробити багато: пофарбувати паркани, побілити дерева. А сьогодні вирішили навести остаточний порядок до весняних свят». Крім прибирання, на території ЗОШ №10 нарешті розібрали стару теплицю. Замість неї облаштують квіткову клумбу. Замінили і каналізаційні люки.

На цьому зупинятися не збираються. У квітні у тому ж складі проведуть щорічну акцію «Чисті береги» з прибирання берегової зони міста. До активної фізичної праці приєднаються  працівники підприємств, бюджетних установ, інших закладів освіти та громадських організацій міста.

Шановні новокаховчани! Виходьте і ви на весняну толоку! Місту потрібна турбота кожного мешканця!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.