ЇХНЯ МІСІЯ – ОЗЕЛЕНИТИ МІСТО.

З першим подихом справжньої весни  працівники комунального підприємства «НК Екосервіс» під керівництвом старшого майстра Сергія Коваленка дружньою бригадою вирушили на важливу для міста місію – висадку молодих дерев

Як розповів заступник директора КП «НК Екосервіс» Артур Григор’єв, у цьому році заплановано висадити близько 700 молодих саджанців по всьому місту: «Висаджувати будемо між старими деревами, а також в місцях, де дерев майже немає».

По вулиці Букіна продовжується висадка  кельрейтерії (дерево подібне до акації) та церциса, а по проспекту Дніпровському та вулиці Довженка вже висадили 53 дерева, серед яких – переважно клени.

«Частину дерев для посадки ми вирощуємо у власних теплицях, а коли нам їх не вистачає- беремо у Магдалинівському заповіднику або в «Асканії-Новій», – розповів Артур Григорьєв. – До нас приходять представники зі шкільних та дошкільних закладів, беруть  каштани, клен -, і самостійно висаджують на своїх територіях. Головне для висаджених дерев – перші 3 роки забезпечувати його гарним поливом.  Бо без нього дерева не приживуться  у південному кліматі на виснажливому  піщаному грунті. Тож перші роки після висадки дерев – найвідповідальніші».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.