Міський етап «Оберегу» подолано

18 березня у Палаці культури вже котрий рік поспіль відбулися гала-концерт та нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».

Метою заснування та продовження конкурсу та фестивалю є патріотичне виховання молоді на прикладах мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів, захисників України різних поколінь із залученням засобів різних видів мистецтва.

На концерт завітали студентська молодь, усі бажаючі городяни.

«Всі люди, які на хвилинку, на секунду здатні зупинити час і оцінити період у якому живуть, а ще знайти зернину того, що відображено буде в піснях, віршах, що буде через сто і через двісті років сприйнято як пам’ять про пращурів, всі ці люди заслуговують на повагу. Нехай пісні, які прозвучать на цій сцені, долетять до воїнів, наших земляків, які знаходяться на передньому краї сьогоднішньої боротьби за незалежність України, до воїнів 57-ї бригади, які стали невід’ємною нашою частиною, і хай після цих пісень прийде мир і спокій на нашу землю», – промовив міський голова, відкриваючи гала-концерт.

У конкурсі, для того щоб позмагатися за призові місця, виступили із кращими номерами представники різних вікових категорій: від 9 до 15, від 10 до 15, від 16 до 35 років, які співали військово-патріотичні пісні, декламували вірші, майстерно виконували танцювальні композиції.

Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів нагороджували учасників члени журі: заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв, заслужений працівник культури України Володимир Власенко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталя Таран, керівник зразкового ансамблю танцю «Роксолана» з 1976 року Олена Рубаненко, Наталя Нестерук, а також міський голова Володимир Коваленко.

Отже, другі та треті місця в номінаціях «Художнє читання», «Хореографічна композиція військово-патріотичної тематики», «Популярна естрадна пісня військово-патріотичної тематики» посіли: Грицина Вікторія, Обривчук Дмитро, Дичок Радіон, Жила Анастасія, хореографічна студія «Шанс», Стародубцева Вероніка, Потапкіна Карина, Сободаш Юлія, Жовко Олександра.

Нагороду за перше місце з рук міського голови отримали: Забейда Марина («Популярна естрадна пісня», вікова категорія – 16-35 років), Павлівська Яна («Популярна естрадна пісня», вікова категорія – 10-15 років), танцювальний колектив «Тандем» Новокаховського політехнічного коледжу, Калан Софія («Художнє читання», вікова категорія – 10-15 років), Григорчук Аріна («Художнє читання», вікова категорія – 10-15 років).

Міський етап «Оберегу» подолано, а уже цієї неділі на учасників чекає більш складне випробування – обласний конкурс, тож бажаємо їм творчої снаги та нових досягнень.

Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.