ДО ЛЬОДОХОДУ ГОТОВІ!

На підставі  розпорядження міського голови від 14 березня 2019 року №93-р “Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків”, та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Новокаховської міської ради на 2019 рік (затвердженого розпорядженням міського голови від 14 лютого 2019 року №55-р) створено комісію, яка 19 березня 2019 року провела перевірку готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків  філії «Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго» та  ВП Каховський судноплавний шлюз.

Комісію очолив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Бараніченко О.І.. До її складу увійшли начальник відділу цивільного захисту населення і території управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Іщук Е.О., начальник Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України в Херсонській області Кривошеєв А.О., головний фахівець Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України в Херсонській області Темний О.О.

Перевіркою встановлено, що на зазначених вище підприємствах вжито всі необхідні та передбачені керівними документами заходи щодо готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків.

За результатами роботи комісії складено відповідні акти, які підтверджують: філія «Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго» та ВП “Каховський судноплавний шлюз” готові до пропуску льодоходу, повені та паводків.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради О.І. Бараніченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.