Наше щастя і наше життя залежать від нас!

Кожна людина прагне бути щасливою, відчувати такий стан, при якому присутнє почуття найбільшого внутрішнього задоволення, повноти і змістовності життя.

Когось це почуття не залишає ніколи, хтось, навпаки, вже й забув, що може відчувати щось подібне.

20 березня 2019р. відзначався Міжнародний день Щастя. В цей день за підтримки Громадської Організації «Асоціація жінок України «ДІЯ», керівником осередку якої у Новій Каховці є Інесса Подофа, для дітей, батьки яких перебувають на обліку Новокаховського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, був проведений благодійний захід. Малеча переглянула прем’єру мультфільма «Як приручити дракона 3: Прихований світ». Батьки були приємно вражені проведенням даної акції, а діти були неймовірно щасливими!

Озирніться довкола: напевно, поруч з вами живуть люди, які потребують вашої допомоги. Тож зробіть так, щоб добро перемагало не тільки в казках, а й у житті. Якщо ми об`єднаємося заради цієї мети – в нас все вийде!

Підтримуючи дану ініціативу, щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко, і під силу кожному з нас!

Щиро дякуємо за надану благодійність Громадській Організації «Асоціація жінок України «ДІЯ», і маємо надію на подальшу співпрацю!

Підготувала Старший інспектор Новокаховського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області

Ганна Бойко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.