«Туберкульоз стосується кожного!».

Фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради постійно здійснюється інформаційно – просвітницька робота щодо профілактики соціально небезпечних хвороб.

24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який в цьому році проходить під гаслом «Туберкульоз стосується кожного!».

Протягом березня фахівцями із соціальної роботи проведено в учбових та навчальних закладах міста лекції на тему: «Як убезпечити себе від туберкульозу?».

Мета проведення заходів – інформування щодо шляхів поширення захворювання на туберкульоз, джерел інфекції, і  привернення уваги молоді до профілактики цієї небезпечної хвороби. Під час проведення заходів фахівці зі соціальної роботи розповсюджували буклети та акцентували увагу на необхідності ведення здорового способу життя. З метою попередження захворюваності на туберкульоз всім учасникам рекомендувалося проходження рентгенологічного дослідження. Даними заходами охоплено 206 осіб.

Наразі туберкульоз залишається серйозною проблемою загальнодержавного масштабу. Кожен житель України, навіть не підозрюючи,  в той чи інший спосіб контактує з хворими  на туберкульоз. Раннє виявлення хвороби, вчасна діагностика підвищують шанси на швидке одужання – адже ця хвороба є виліковною.

Директор Н.В.Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.