ХТО СТАВ «СУПЕРЧИТАЧЕМ»?

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019» стартував 8 лютого 2019 року. За цей час діти прочитали по чотири книжки з української та зарубіжної літератури, які не входять до шкільної програми.

Враження про прочитані книжки, відгуки та малюнки вони занотовували у власний Читацький щоденник. 
5 та 6 березня в  бібліотеці для дітей та міській бібліотеці №2   відбувся перший (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019», в якому взяли участь читачі  бібліотек – учні 7-х класів гімназії, ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №3, №4, №10.

Семикласники ділилися своїми враження щодо прочитаних книжок, а також представили на розгляд журі Читацькі щоденники.

Члени журі були приємно вражені тим, як діти-учасники представляли свої читацькі досягнення, як старанно записували вони свої думки у щоденники та змогли привабливо їх презентувати. Цікаво було читати цитати і фрази, які найбільше сподобались нашим читачам, та які вони занотували у свої щоденники. Ось деякі з них: «Жінки не можуть зберігати таємниці, але жодна з них не розголосить те, що у неї на серці»; «І де ж отой вільний дух? Де козацьке роздолля і права дитини?»; «… бо так повелося в українців: серце – у дітях, душа – в пісні, життя – у вишневих садах»…

Було цікаве розмаїття представлених  книг, всі діти – талановиті та читаючі. Кожен із них отримав «Сертифікат учасника».

Звання «Суперчитач бібліотеки» отримали:

  • у міській бібліотеці для дітей – Ткаченко Єлизавета ( 7 клас ЗОШ №4); у міській бібліотеці №2 –  Сапожник Володимир ( 7-А клас ЗОШ №3)

Переможці візьмуть  участь у II етапі конкурсу, який відбудеться 03 квітня. Вітаємо усіх учасників та бажаємо подальших успіхів та приємного знайомства з новими книжками!

Начальник відділу Н.С.Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.