«ВІДНИНІ ВИ – ЧОЛОВІК І ДРУЖИНА».

Послугою «Шлюб за добу» 15 березня вирішили скористатися закохані Юлія та Євген.

Вона – яскрава брюнетка з розкішним довгим волоссям – мешканка Херсона.

А Євген – учасник АТО з 2014 року, новокаховчанин.

Обоє – студенти Херсонського вишу, за спеціальністю «Управління і адміністрування», займаються громадською діяльністю.

Разом вони вже п’ять років. На запитання: «Чому реєструєте шлюб у Новій Каховці, а не в Херсоні?», Євген без довгих роздумів відповів: «Я ж новокаховчанин!». Наречена на таке рішення майбутнього чоловіка погодилася без вагань. І жити в подальшому також планують у Новій Каховці.

А потім відбулася хвилююча церемонія – молодята поставили підписи і засвідчили народження своєї сім’ї. Представниця місцевого відділу ДРАЦСу вручила документи молодому подружжю. «Віднині ви – чоловік та дружина. Все своє життя живіть дружно. Будьте щедрими на працю, мрії та кохання. І завжди пам’ятайте: кохання – це коли вас тримають за руку, а відчувають ваше серце. Щиро бажаю вам щастя!».

Церемонія відбулася у приміщенні КП «Агенція регіонального розвитку». Свідками цієї хвилюючої події стали не лише друзі молодят, але й міський голова Володимир Коваленко, його заступник Олег Тарабака, директор КП В’ячеслав Костенюк. Від міської влади Володимир Коваленко привітав молодят, Юлії вручив білосніжні троянди, а Євгену – комплект постільної білизни для щасливого подружнього життя. І висловив молодятам щирі побажання: «Це правильно, що сьогодні не надається значення, в якій ситуації люди єднають свої долі. Головне – щоб це було вашим спільним бажанням. Ви знайомі не один рік. І настає момент, коли потрібно прийняти рішення і нести відповідальність за створену сім’ю. А ми, радіючи цій події, щиро вас вітаємо. Щастя вам, розквіту вашій сім’ї, поваги і турботи, будьте щасливими у коханні, у народженні дітей. Хай ваше спільне щасливе життя триває багато років, під захистом ангела-хранителя і батьків».

…В Новій Каховці народилася ще одна сім’я. Юлія та Євген не приховували радості і хвилювання.  Церемонія пройшла без традиційних весільних атрибутів –  але на ній було найголовніше: справжнє кохання в очах і впевненість у прийнятому рішенні. Коли без слів, тільки поглядом говорять: «Разом – на все життя!».

Молодята зізналися, що урочисту весільну церемонію планують на травень – щоб дати можливість друзям та рідним порадіти події.

Скористатися послугою «Шлюб за добу» у Новій Каховці можна, звернувшись:

  • до КП «Агенція регіонального розвитку» – Нова Каховка, проспект Дніпровський, 23, телефон (05549) 9-07-01, 050-486-78-77,
  • до КП «Міський кінотеатр «Юність» – Нова Каховка, вул. Першотравнева, 25, телефон – 066-94-53-466.

Як повідомили в КП «Агенція регіонального розвитку», послугою «Шлюб за добу» з початку року тут скористалися 11 пар. З них у чотирьох парах один з подружжя – це учасник АТО.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.