На Херсонщині почалось будівництво Дніпро-Бузької вітрової електростанції

21 березня на території Білозерського району біля села Олександрівка відбулось урочисте відкриття будівництва новітньої вітрової електростанції ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».

Дніпро-Бузька вітрова електростанція, розташована на Херсонщині, матиме загальну потужність 110 МВт і складатиметься з 25-ти турбін. Для її будівництва використають близько 4 тисяч паль.

Інвестором проекту виступають компанії Akuo Energy (провідна французька компанія у сфері відновлювальної енергетики, яка займається розвитком, фінансуванням, будівництвом та експлуатацією електростанцій на відновлюваних джерелах енергії) та Greenworx Holding (Королівство Бельгія). Головний інвестор проекту – Том Хенсон.

Запланований обсяг інвестицій становить 188 млн євро. Завдяки будівництву вітрової електростанції створять 40 нових робочих місць.

Будівництво триватиме не менше 12 місяців, але вже сьогодні компанія «Greenworx Holding» веде активну роботу серед місцевої молоді щодо проходження відповідного навчання для подальшої роботи на ВЕС. Серед спеціальностей, яких потребують інвестори: будівельники, інженери, фахівці сфери ІТ-технологій, економісти, юристи.

«Є стратегія об’єднання енергетичного ринку України та Європейського Союзу саме заради створення потужних станцій альтернативної енергетики, яка реалізується шляхом прийняття Урядом відповідних рішень. Будівництво Дніпро-Бузької вітрової електростанції є гарним прикладом ефективного менеджменту на обласному й місцевому рівнях, що дозволяє збільшувати місцеві бюджети й направляти кошти в громади на розвиток інфраструктури. Це частина шляху України до Європи!», – заявив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

За словами очільника області Андрія Гордєєва, проект готувався 3 роки і коштує близько 200 млн доларів.

Джерело: офіційні сайти ХОР, ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.