ДОПОМОГА ТИМ, ХТО НАС РЯТУЄ.

На території міської пожежної частини 25 березня побував міський голова Володимир Коваленко. Саме в цей день рятувальники міста отримали необхідну допомогу, придбану за кошти міського бюджету.

Міський голова привітав їх з приємною подією:

«Мені подобається, що ми несемо відповідальність за нашу територію – кожен у своєму напрямку. Ваш керівник прийшов і показав перелік засобів, без яких неможливо уявити вашу роботу. Депутати прийняли рішення, з міського бюджету були виділені необхідні кошти. А сьогодні ми маємо можливість вам все це вручити. В подальшому плануємо продовжити надання такої допомоги. Та нехай вам доводиться використовувати ці засоби швидше під час навчань, ніж у реальному житті», – зазначив Володимир Коваленко.

Цього дня рятувальники отримали форму для всього особового складу – 52 комплекти, 10 радіостанцій, 10 пожежних рукавів, лафет для перевезення рятувального човна. В минулому році пожежній частині міста завдяки Державній програмі передали і необхідний транспорт.

Як розповів начальник Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС Андрій Кривошеєв, те, що отримали цього дня рятувальники, дуже необхідне в роботі. Вони вдячні, що керівництво міста надає таку потужну допомогу, розуміючи важливість роботи підрозділу.

На запитання, яка допомога ще потрібна, нагадав: «Розпочинається пожежонебезпечний період. Відповідно будуть великі витрати палива. Того, що надає держава, не вистачає, щоб здійснювати виїзди на гасіння пожеж в екосистемах. Особливо в цьому році – в Україні масовим стало випалювання сухостою, що призводить до потужних пожеж. Паліїв не зупиняє навіть те, що в цьому вогні гине не лише рослинність, але й фауна – тваринний світ. Вогонь знищує дачні будинки і човни рибалок. Тож рятівникам доводиться все частіше вирушати на гасіння пожеж. Добре, що тепер ми маємо лафет – зможемо вивезти рятувальний човен. На ньому будемо розміщувати мотопомпу, щоб з боку води гасити палаючий очерет».

За словами Андрія Кривошеєва, на сьогодні пожежна частина 100% укомплектована працівниками – їх по штату 52. Вистачає і техніки. На базі – дві машини високої прохідності, дві – звичайної прохідності – ЗІЛ і КАМАЗ, інший необхідний транспорт для швидкого реагування. Техніка відносно нова. Щоправда, є й така, яку вже потрібно оновити.

Володимир Коваленко, коментуючи подію, підкреслив, що місто і надалі буде допомагати – і не лише рятувальникам: «Є структури, які забезпечують безпеку міста. Це міський відділ поліції, Служба безпеки України, Управління МНС, податківці, громадські організації – це люди і структури, які працюють на місто. Але, враховуючи, що держава не в змозі повністю їх фінансово утримувати, органи місцевого самоврядування, тим більше в процесі децентралізації, повинні знаходити можливість, допомагати – в першу чергу зміцнювати матеріальну базу. Я вдячний депутатам міської ради, які підтримали, виділили кошти. І сьогодні ми бачимо ці результати взаємної відповідальності за нашу територію. В даному випадку – виконавчі і законодавчі органи влади з одного боку. З іншого – Управління з надзвичайних ситуацій. На черзі – питання заміни електропроводки у відділі поліції міста. Кошти, які ми виділили іншим структурам, будуть направлені для ремонтних робіт. Всі ці приміщення, де розташовуються згадані структури, збудовані давно і потребують ремонту. І матеріальна база також потребує покращення і оновлення. Ми живемо на цій території, несемо за неї відповідальність. Тож допомагаємо. Бо всі ці структури щодня стоять на варті безпеки мешканців міста».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.