НОВОКАХОВСЬКА КОМАНДА – В ЧЕТВІРЦІ КРАЩИХ В ОБЛАСТІ!

10 березня в смт. Асканія Нова пройшов ІV тур першого кола чемпіонату Херсонської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018-2019 років. В ньому виступили одразу дві новокаховські команди  – ДЮСШ Новокаховської міської ради (капітан Олександр Бойко) та команда ветеранів (капітан Володимир Война).За підсумками зіграних ігор команда ветеранів зазнала дві поразки з однаковим рахунком 1:2 командам: «Славута Юг» з Хрестівської ОТГ (с.Хрестівка) та «Виноградове» (с.Виноградове). Щодо команди ДЮСШ Новокаховської міської ради – вона виступила більш вдало, з однаковим рахунком 2:0 впевнено перемогла  вищевказані команди. І забезпечила собі   прохід до фінального етапу змагань.

Команда ДЮСШ Новокаховської міської ради  вже є в четвірці найсильніших команд чемпіонату Херсонської області з волейболу серед чоловічих команд!

Волейболісти обох команд дякують відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та КП «Автоцентр» (директор Євген Позняк) за надання транспорту для перевезення учасників чемпіонату.

Підтримуємо та вітаємо наших волейболістів! Бажаємо команді ДЮСШ Новокаховської міської ради вдало виступити у фінальному етапі змагань, який відбудеться у квітні 2019 року.

Інформацію надано відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.