УЧНІ ХЕРСОНЩИНИ ПОБУВАЛИ В МУЗЕЇ НОВОЇ КАХОВКИ

До музею історії міста на годину подорожі завітали учні з різних куточків Херсонщині, які нині оздоровлюються та навчаються у дитячому кардіоревматологічному санаторії «Дружба».

Під час віртуальної подорожі містом, слухаючи розповіді екскурсовода музею Наталії Ільницької та розглядаючи музейні експонати, діти знайомилися з будівництвом Каховської гідроелектростанції, забудовою житлових кварталів Нової Каховки.

Звернули увагу на оздоблення Літнього театру, Палацу культури та будинків історичної частини міста.

 

На допомогу в мандрах дітям було роздано карту – схему «Кам’яні вишиванки» на мапі Нової Каховки», яка була розроблена в рамках проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення». Роздивляючись фотографії, діти згадували, де вони бачили те чи інше панно, виготовлене бригадою заслуженого художника України Григорія Довженка.

На завершення уроку подорожі Наталія Ільницька подарувала санаторію буклети «Архітектурні родзинки Нової Каховки», «Місто з будинками у «вишиванках» та «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки», і побажала зберігати цю красу в місті, бо історична частина Нової Каховки – це практично музей під відкритим небом!

Інформацію надано відділом культури і туризму Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.