ЦЕНТР ПІДВИЩИТЬ ФАХОВИЙ РІВЕНЬ ЛІЦЕЇСТІВ.

27 березня у Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї було відкрито новітній практично-навчальний центр. Його мета – забезпечити більш якісну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації студентів закладу та вже працюючих електромонтерів та газозварників за сучасними виробничими технологіями. На облаштування центру сучасним обладнанням з обласного бюджету виділили 600 тис грн. 

Участь у відкритті центру взяли заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, керівник департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації Євген Криницький, міський голова Володимир Коваленко, директор НКПЕТЛ Олександра Карпенкова, керуючий справами виконкому Новокаховської міської ради Василь Акуленко, майбутні роботодавці вихованців закладу: керівник ТОВ «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, директор приватного підприємства «Танк» Михайло Жужа, заступник голови правління із загальних питань у ПАТ «Бериславський машинобудівний завод» Олександр Федоренко, керівник технічного відділу ПрАТ «Каховський завод електрогазозварювального устаткування» Олександр Глущенко, менеджер відділу маркетингу Новокаховського електромеханічного заводу Олександр Малиш, директори професійно-технічних навчальних закладів області, представники департаменту освіти, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Андрій Балонь, вітаючи з подією, висловив переконання: нам не треба шукати кращого життя за кордоном, а потрібно виходити на європейський рівень життя у власній країні. Тому будь-які позитивні зміни у житті громади міста чи області – приміром, такі, як відкриття центру –  наближають нас до щасливої та успішної України: «Це планомірна робота всієї команди: обласної державної адміністрації, обласної та місцевої рад. В області вже відкрито майже два десятки таких центрів.. Це чітка стратегія уряду. Якщо не інвестувати у майбутнє країни, в молодих фахівців, то, ми будемо залишатися лише трудовим придатком для розвинених економік. Думаю, що це не наш шлях».  

Євген Криницький підтвердив – те, що планувалося два роки тому, нарешті втілено в життя: «Два роки тому пообіцяв керівництву міста, що ми віднайдемо можливості не лише для збереження закладів профтехосвіти, але їх модернізації, і як результат – конкурентоспроможності щодо підготовки кадрів. Нині  вітаю всіх з відкриттям навчально-практичного центру».

Порадів події і міський голова  Володимир Коваленко: «Це розумне рішення, яке набуло реального втілення у конкретному навчальному закладі. Висловлюю подяку Андрію Балоню  та Євгену Криницькому – з вашим приходом у керівництво система відношення до освіти змінилася кардинально. Це сучасний погляд, сучасне бачення і сучасні дії».

Директор приватного підприємства «Танк» Михайло Жужа, вітаючи, зазначив, що 90 відсотків його робітників – вихованці училища, і він цілком задоволений їх фаховим рівнем та їх успіхами.

Директор НКПЕТЛ Карпенкова Олександра Василівна не могла натішитися чудовою подією: «Сьогодні нарешті ми всім нашим великим колективом відкриваємо наш центр. Ми багато встигли, і я цим пишаюсь. Як і тим, що очолюю такий прекрасний колектив. Щиро вдячна керівництву області та міста за те, що дали нам змогу зробити це. Але це  тільки перший крок до учбового закладу європейської професіональної майстерності. Всіх вітаю з відкриттям центру!».

Викладачі та студенти закладу вітали  гостей святковим концертом. Представникам обласного керівництва  вручили символічний, власноруч виготовлений майстрами-викладачами та учнями ключ – як знак відкриття новоствореного центру. Після урочистостей  гостей запросили на оглядову екскурсію навчально-практичним центром та ліцеєм.

Присутні на власні очі побачили, як працюють сучасні зварювальні апарати, синхронізовані з комп’ютерними технологіями, роботу спеціальної машини із вигинання труб для виготовлення лавочок, сміттєвих урн тощо.

Вже у самому закладі на гостей чекали сучасні аудиторії із працюючими стендами, призначеними для відпрацювання студентами знань та вмінь, які стосуються електроенергетичної сфери.

Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.