ТАВРІЙСЬКІЙ ЗОШ №5 – ЛИШЕ 65!

Погодні примхи п’ятниці 22 березня аж ніяк не завадили всім, хто зібрався того вечора у Будинку культури Таврійська на святкування 65-річчя таврійської ЗОШ №5.

 

Історія школи почалась у 1953 році, з наказу про реорганізацію навчальних закладів по сталінській залізниці. Для дітей залізничників станції «Каховка» була відкрита семирічна школа № 72. У березні 1961 року школу передали у підпорядкування відділу освіти Нової Каховки – школа стала восьмирічною. У цьому ж році відбувся перший випуск учнів. У 1993 році набула статусу середньої школи. Через чотири роки відбувся перший випуск учнів середньої школи. Для вирішення проблем безперервності у вихованні та навчанні дітей 16 червня 2001 року був створений навчально-виховний комплекс «Дошкільний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5». Забезпечили  безперервний розвиток, виховання та навчання дітей від 2 до 18 років. У 2012 році –  чергова реорганізація і – статус загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради.

За час свого існування школа здійснила 62 випуски 9-х класів, 25 випусків учнів 11 класів, серед випускників – «золоті» та «срібні» медалісти.

Цю шкільну історію згадали на ювілейних урочистостях 22 березня, на яких побували міський голова Таврійська Микола Різак, керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко, керуючий справами виконкому Новокаховської міської ради Василь Акуленко, депутат Новокаховської міської ради, начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Лілія Микитенко, депутат Новокаховської міської ради Олександр Афанасьєв, директор Будинку культури Таврійська Зоя Штефан, голова екологічної організації «Мама-86» Таїсія Козак, ветерани освіти Таврійська, директори шкіл Новокаховської міської ради, випускники школи різних років, мешканці міста.

Учні школи зі своїми наставниками підготували для гостей різноманітні розважальні виступи і художні номери. Наймолодші вихованці – першокласники, танцювали та декламували вірші про школу.

Не обійшлося і без подарунків. Нинішні вихованці школи подякували вчителям-ветеранам за багаторічну працю та подарували їм квіти і цукерки.

Дякуючи всім тим, хто прийшов на ювілейне свято, міський голова Таврійська Микола Різак порадів за ювілярів, подякував їм за патріотизм, успіхи у навчанні, участь у міських заходах. І озвучив сподівання щодо подальшого оновлення школи. І вручив  директору школи Віктору Нестеровичу грамоту та подарунковий сертифікат на придбання Wi-Fi-роутерів.

Від керівництва Нової Каховки ювілярів привітав керуючий справами виконкому Василь Акуленко. В якості подарунка він вручив директору закладу Віктору Нестеровичу принтер.  А також пригадав роки життя, пов’язані зі школою: «Доля склалася так, що я з цією школою особисто знайомий вже 40 років. У 1979 році я демобілізувався з армії, прийшов працювати у рефрижераторне вагонне депо. Працюючи на різних посада – і механіком, і секретарем партійної організації, депутатом Таврійської міської ради, Новокаховської міської ради –  доводилось тісно співпрацювати зі школою».

Начальник міського відділу освіти Нової Каховки Лілія Микитенко теж привітала ювілярів і відзначила працівників закладу грамотами міського відділу освіти.

А потім свою частину щедрих слів подяки висловив колегам директор школи  Віктор Нестерович. Він нагородив багатьох вчителів почесними грамотами за плідну працю. А також почув приємні вітання на адресу колективу школи від колег-директорів.

Бажаємо «ювілярці» постійного розвитку і позитивних здобутків у всіх сферах, та чекаємо на наступний ювілей, який відбудеться вже зовсім скоро – через 5 років!

Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.