25 навчальних закладів Херсонщини мають мобільні навчальні комп’ютерні комплекси

У п’ятницю 29 березня, під час профорієнтаційного заходу «Сучасні ІТ-технології – майбутнім абітурієнтам Херсонських вишів», голова Херсонської облавної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Олександром Співаковським вручив мобільні навчальні комп’ютерні комплекси закладам загальної середньої освіти області.

Андрій Гордєєв вказав на те, що сьогодні будь-яка сфера потребує ІТ-спеціалістів:

«Ми проаналізували стан комп’ютеризації шкіл і встановили, що використовувати сучасні інформаційні технології в повному обсязі в освітньому процесі спроможні 227 (53%) закладів загальної середньої освіти, площа яких покрита Wi-Fi. Щоб виправити це, ми визначили одним із пріоритетів діяльності створення належних умов для використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі. У межах його реалізації за рахунок обласного бюджету придбано 25 мобільних комп’ютерних комплексів, 20 закладів загальної середньої освіти отримали по 308 тисяч на оснащення засобами навчання та обладнанням кабінетів природничо-математичних предметів. Цього року передбачена державна субвенція на комп’ютеризацію закладів загальної середньої освіти, яку ми спрямуємо на оновлення комп’ютерів, придбаних понад 5 років тому; на придбання техніки з інтерактивним покриттям для шкіл, підключення швидкісного Інтернету з покриттям Wi-Fi у 151 закладі загальної середньої освіти», – зазначив очільник ХОДА.

Крім закладів, які перебувають під безпосередньою опікою ХОДА та ХОР, сучасні технології отримали й школи та ліцеї, що розташовані у Бериславі, Скадовську, Козацькому, Білозерці, Чкалові, Чаплинці, Каланчаку та інших населених пунктах. Загалом це – 25 освітніх установ.

Джерело: офіційний сайт ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.