Архівна справа – робота за правилами.

На 1 квітня 2019 року архівний відділ міськради надав 473 довідки соціально-правового та тематичного характеру. Підіймалися питання розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком, підтвердження стажу роботи. Видавались довідки щодо виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів або дозвіл на будівництво тощо.

Протягом березня 2019 року комплексно перевірили діловодство, організацію роботи експертної комісії, збереженість архівних документів у Новокаховському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету. Контрольна перевірка також відбулась у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. За результатами було надано консультації щодо покращення архівної справи в установах.

28 березня 2019 року відбулося засідання експертної комісії, на якому схвалили описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), тривалого (понад 10 років) зберігання – 166 справ, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 528 справ/108 позицій.

 

За інформацією архівного відділу

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.