З 10 квітня – нерестова заборона на вилов риби у Дніпрі.

З метою посилення, охорони, відтворення та збільшення запасів водних біоресурсів, з 10 квітня вводиться заборона на промисловий, любительський та спортивний вилов водних біоресурсів у Дніпрі та Інгульці, з 5 квітня – у Дніпровському лимані, з 1 квітня – в інших водоймах Херсонської області. Аматорська риболовля дозволяється лише з берега однією вудкою або спінінгом на визначених ділянках Херсонрибоохороною, з човна – на оселедець і пузанка. Під час нересту забороняється пересування плавучих засобів (човнів), організація змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

Відповідно до розпорядження голови ХОДА, були розроблені спільні заходи щодо заборони на вилов риби: встановлення щитів з заборонними написами, проведення антибраконьєрських рейдів, організація тимчасових рибоохоронних постів та чергувань, приведення до ладу та постійний моніторинг нерестових гнізд тощо.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди, передбачена кримінальна відповідальність: штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.