ПРИЗОВНИКИ НОВОЇ КАХОВКИ ВИРУШИЛИ НА СЛУЖБУ.

5 квітня новокаховська громада проводжала юнаків Нової Каховки на службу до лав Збройних Сил України.

Народна мудрість стверджує: Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому стають до лав нашої армії молоді захисники – цього разу 22 призовники вирушають на строкову службу до різних родів військ. Урочисті проводи за традицією відбулися в міському Парку слави, куди прийшли побажати юнакам успішної служби і сказати їм напутні слова керівництво міста, військові, духовенство, громадські діячі, родичі призовників, небайдужі мешканці нашого міста.

Служба в армії – перше складне випробування в житті юнака. Це випробування на зрілість, мужність і твердість характеру. Військовий комісар міста Дмитро Самойлов зачитав наказ про призов та побажав призовникам гідно пройти військовий вишкіл.

З напутніми словами та найкращими побажаннями до майбутніх офіцерів звернувся міський голова Володимир Коваленко.

 Він зізнався –  зранку згадував про свій армійський шлях. «Армійська служба – закономірний етап у житті кожного чоловіка. Служити не важко, коли ти усвідомлюєш свою відповідальність. Сьогоднішній день нехай запам’ятається вам нашою вдячністю, повагою, щирими добрими побажаннями і вірою в те, що на вас чекають. Нехай сьогоднішня подія застерігає вас від будь-яких неправильних вчинків. Я прошу вас не забувати про рідних: телефонувати, писати листи. Прошу берегти татове і мамине серце… Успішного проходження служби!», – сказав міський голова.

На урочисті проводи завітали представники угрупування військ оперативного командування «Південь» та 57-ої окремої мотопіхотної бригади, штаб якої розташований у нашому місті.

 Від імені командувача, полковника Андрія Соколова, особового складу угрупування та військовослужбовців 57 ОМПБр, майбутніх захисників України привітав підполковник, заступник командувача угрупування військ ОК «Південь» Сергій Забуга: «Вже скоро ви поповните військові колективи. Перебуваючи тут, на Алеї слави у Новій Каховці, ми висловлюємо впевненість та надію щодо належного проходження вами військової служби. На ваших плечах – висока довіра українського народу, ваших батьків, земляків та товаришів».

Цінні настанови призовникам дав Дмитро Марков – голова громадської організації воїнів АТО «Біла стріла». Він подякував хлопцям, що не сховались за маминими подолами або в батьківському гаражі, та вирушили до армії. Він пообіцяв: громада потурбується про місто, і по їх поверненню Нова Каховка буде такою ж чистою і затишною.

Бути дружніми, сильними тілом і духом майбутнім захисникам побажав секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай: «Ми чекаємо на вас і молимося за вас. Нехай милостивий Господь благословить вас на цьому шляху та втішить тих, хто лишається вдома і сумуватиме за вами», – промовив отець Миколай.

На згадку про рідне місто міський голова Володимир Коваленко, отець Миколай та міський відділ культури і туризму підготували призовникам пам’ятні подарунки.

 Творче вітання презентувала народно-вокальна студія «Джерела». Всі присутні бажали юнакам незламної волі в подоланні труднощів, військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Орест Боднар

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.