ТУТ МАЛИ БУТИ ДЕРЕВА!

Замість саджанців – порожні ями! Таку картину побачив наш кореспондент Ігор Бурлаченко, оглядаючи з начальником екологічної служби міста Олександром Лимарем алеї міського парку та територію навколо міського Палацу культури після недавньої висадки молодих саджанців. Первістки сніжноягідника, зовсім юні граби – безсоромно видерли з родючого ґрунту, залишивши на згадку про них лише земляні вирви! Навіть озброєний вражаючими колючками глід позбавили рідного дому. Хто? Нажаль, «на гарячому» нікого не спіймали. Навіщо вони це зробили? Збагнути ще тяжче. Можливо, деревця краще виглядають біля власного під’їзду. Можливо, через кілька років вони затулять пекуче сонце на дачній галявині чи принесуть прохолоду на родинній могилці? А можливо, за всесвітнім задумом, вони просто розчинилися у повітрі, або ж «накивали п’ятами», набувши ознак більш розумних створінь?

Начальник міської екологічної інспекції Олександр Лимар, коментуючи ситуацію, відзначив: на 1 квітня вже було висаджено понад 1 370 молодих насаджень. Зокрема, в місцях загального користування – парках, скверах, газонах проїжджих вулиць. Демонструючи ряди посадок, звертає увагу: біля Палацу культури та в бік Літнього кінотеатру і пам’ятника «Кобзарю» – 130 одиниць насаджень. За ніч їх стало на 4 менше. На жаль, можна констатувати: такі випадки непоодинокі, і відбуваються не вперше.

В черговий раз залишається обуритися: крадії, майте сором! З таким відношенням відновити зелений фонд міста надзвичайно тяжко! Поважайте працю інших! А ще краще – самі долучайтесь до озеленення Нової Каховки! Щира вдячність всім новокаховчанам, хто бере участь в озелененні і благоустрої території міста! Але, будь ласка, не залишайтесь байдужими, якщо бачите осіб, які зводять нанівець результати спільної праці. Не дайте їм шансу скоїти крадіжку – телефонуйте до міського відділу поліції за номером 102!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.