Екомаршрут стане відкриттям для гостей міста.

Цілющі молодильні джерела, величний простір Дніпра, розмаїття і чарівність природи, унікальність самого міста – ця презентація стане відкриттям для гостей Нової Каховки.

У співробітництві з Національно-природним парком «Нижньодніпровський» міська влада розробляє інформаційний екологічний маршрут вздовж «зеленого коридору» прибережно-паркової зони міста.

Як розповів заступник міського голови Володимир Сироватка, екологічну стежку прокладуть від альтанки у парковій зоні біля Палацу культури берегом Дніпра до міської пристані. Вздовж маршруту гості зможуть милуватися  унікальними архітектурними особливостями міста – оновленою ротондою, набережною, яка буде реконструйована в цьому році, розробляється інфраструктурне забезпечення. Крім того, незабаром  на старті екомаршруту  планують облаштувати Туристичний інформаційний центр (ТІЦ) у форматі туристичного кафе. Тут гості зможуть отримати всю необхідну інформацію по місту, скуштувати смачні страви та придбати сувеніри.

Як повідомив начальник відділу рекреації та туризму НПП «Нижньодніпровський» Сергій Шкарупа, на початковій та кінцевій зупинці будуть розміщені картосхеми та банери екологічної стежки, а на  кожній зупинці – інформаційні щити.

Про неповторність міста-оази розповідатимуть досвідчені гіди. А поки вирішується питання кадрового забезпечення, вже формується остаточна редакція змістовної наповнюваності екскурсії. «З листопада минулого року екскурсії маршрутом майбутньої екостежини вже проводяться для школярів, студентів, вчителів області екскурсоводами НПП «Нижньодніпровський». Вони розповідають про всі  об’єкти, які розташовані в міському парку. Це комплекс відпочинку «Казкова діброва», багатий рослинний світ, щедро представлений у міському парку, і живильні джерела. А ще – унікальні верби, осокори, платани, та безліч інших цікавинок. Під час екскурсії будуть проходити різноманітні квести. Адже це пізнавальна екскурсія екологічного напрямку», – пояснює Сергій Шкарупа. Цей досвід стане гарним підґрунтям для формування нового «зеленого» маршруту.

У перспективі – розширення його меж до острова Козачий у контексті великого проекту сталого зеленого туризму «Соляна дорога», де формуватимуться вже нові туристичні стежки. Попри грандіозні плани – попереду ще багато роботи: зміни в зонуванні території, організація належного перевезення, облаштування причалу біля острова, розміщення готелів та інших туристичних та інфраструктурних об’єктів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.