«ПАКУНОК МАЛЮКА» – ДОПОМОГА ВІД ДЕРЖАВИ.

Уряд нашої країни робить важливі кроки щодо соціальної підтримки різних категорій громадян.

Одним з таких кроків  з вересня 2018 року стала державна соціальна підтримка молодих батьків – впроваджується в дію Постанова Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”».

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради у тісній взаємодії із КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» вже протягом 7 місяців успішно виконує  та реалізовує вимоги постанови КМУ від 20 червня 2018 р. № 512.

Нині в акушерському відділенні КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» кожна жінка, яка народила малюка, безкоштовно отримує подарунок з необхідними речами в перший період життя дитини та інформаційними матеріалами. Такий подарунок  підтримує молодих батьків матеріально та інформаційно, та є серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу. Пакунок надається кожній мамі і її новонародженій дитині під час перебування у пологовому будинку або при виписці додому.

Право на отримання допомоги “пакунок малюка” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Допомога “пакунок малюка” є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька – родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини. Слід зазначити, що отримання «пакунка малюка» ні в якому разі не тягне за собою зменшення виплат допомоги при народженні дитини, які призначаються органами соціального захисту населення.

Протягом вересня – грудня 2018 року Управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради та КНП Центральна міська лікарня м. Нова Каховка видано 145 «пакунків малюка». А за три місяці 2019 року «пакунки малюка» вже отримали  72 родини.

Такі вкрай важливі подарунки від держави надають впевненість молодим батькам, що їх дитина буде мати не тільки підтримку сім’ї, але й підтримку держави, яка з перших днів життя починає піклуватися про маленьких громадян України.

В.о. начальника УПСЗН Олексій Левицький

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.