Разом прибирали в Райському і Корсунці.

4 квітня в с. Райське за ініціативи голови сільради Івана Коваля, депутата Новокаховської міської ради Тетяни Мосьпан та Благодійного фонду Ігоря Колихаєва відбулась весняна толока.

В ній взяли участь активні мешканці села, депутати сільської ради, працівники виконкому – понад 70 чоловік. БФ Ігоря Колихаєва забезпечив учасників всім необхідним для роботи.

На успішну працю всіх благословив настоятель храму с. Райське отець Миколай. Попрацювали – і центр села «помолодшав»! Навели лад і на сільському кладовищі. Голова сільради Іван Коваль подякував мешканцям за активну роботу. Під завісу толоки представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва нагодували учасників суботника смачним обідом. Мешканці Райського висловили одностайну вдячність організаторам і працівникам БФ за надану допомогу та висловили готовність брати участь в таких заходах і в подальшому.

Наступного дня за ініціативи старости Дніпрянського старостинського округу Анатолія Білого було проведено суботник у с. Корсунка. До весняного прибирання активно долучилися учні Корсунської школи під керівництвом директора, депутата міськради Світлани Дук. У центрі села були висаджені саджанці, пофарбований дитячий майданчик, прибране сміття. Учасників суботника відвідав міський голова Володимир Коваленко, який відмітив дружну роботу школярів та вручив кожному солодке частування. Після толоки всіх запросили на обід, організований Благодійним фондом Ігоря Колихаєва. На пам’ять про проведений захід залишились гарні фото та чудові спогади.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.