11 КВІТНЯ – «ТУРИСТИЧНИЙ ПРОФІКЕМП».

Туристичний сезон в місті розпочнеться цікавим обласним заходом «Туристичний ПрофіКемп», який відбудеться 11 квітня у міському Палаці культури як фінал обласного масового заходу з профорієнтації учнівської молоді.

Учасниками  заходу стануть мешканці з 11 міст і районів Херсонщини – учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості та почесні гості (всього близько 400 осіб).

Команди школярів презентуватимуть розроблені ними туристичні маршрути, братимуть участь у конкурсі-виставці сувенірної продукції та у конкурсі за номінацією «Кращий гід-екскурсовод». Переможців Проекту чекає урочисте нагородження.

У рамках заходу відбуватиметься Ярмарок професій Херсонщини, де професійно-технічні та вищі (І-ІІ рівня акредитації) навчальні заклади міст Нова Каховка і Берислав у формі майстер-класів ознайомлять школярів з професіями, яким навчають.

Запрошуємо бажаючих долучитися до заходу з профорієнтації молоді!

Початок о 10 годині за адресою: площа перед Палацом культури, пр. Дніпровський, 30, м. Нова Каховка.

«Туристичний ПрофіКемп» проводиться з метою сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжному безробіттю, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, орієнтації молоді у виборі діяльності за потребою регіонального ринку праці, зокрема, професій туристичної галузі.

У 2018-2019 рр. Херсонський обласний центр зайнятості разом з обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки розробили і здійснюють профорієнтаційний проект для учнівської молоді – «ПрофіКемп», пов’язаний з туризмом – одним з важливих чинників економічного і соціального розвитку регіону. Проект підтримується обласною державною адміністрацією і впроваджується разом з Департаментом культури, туризму та курортів, а також Департаментом освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

На загальнодержавному рівні угоду про впровадження «ПрофіКемпу» погоджено керівництвом Державної служби зайнятості (Центрального апарату), Національної бібліотеки України для дітей і відповідним департаментом Міністерства освіти і науки України.

«ПрофіКемп» має статус міжобласного Проекту, і успішно реалізується у Львівській, Рівненській областях та на Закарпатті.

АФІША ЗАХОДУ:

10:00–12:00 – ярмарок професій Херсонщини з майстер-класами навчальних закладів міста Нова Каховка та Берислав (площа перед Палацом культури)

10:00–12:00 – конкурс-виставка сувенірної продукції команд у проекті «Профікемп» (площа перед Палацом культури)

10:00–12:00 – конкурс у номінації «Кращий гід-екскурсовод» (Палац культури)

12:00-13:30 – конкурс на кращу сценічну презентацію розробленого туристичного маршруту (актова зала Палацу культури)

13:30-14:15 – нагородження переможців обласного етапу проекту «Профікемп» (актова зала Палацу культури)

Директор Новокаховського міського центру зайнятості Надія Котляр.

Начальник відділу культури і туризму  Наталія Зарудна.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.