Новокаховський гуманітарний інститут святкуватиме своє 20-річчя.

Цього року виповнюється 20 років від заснування у Новій Каховці гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Зараз у виші навчаються 2 тисячі студентів південних областей України, переселенці з Криму та Донбасу. Випускники працюють в різних галузях економіки та бюджетній сфері.

 «Сучасні студенти є чітко зорієнтованими та вмотивованими. Своїм молодим колективом рухаємось вперед, активно впроваджуємо креативні підходи, новаторство, включаємо нові ідеї до традиційного освітнього процесу. Матеріально-технічні умови, які створені в інституті, дозволяють нам втілювати найновіші педагогічні та методичні розробки», – розповіла декан факультету управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних технологій Марія Пшенична.

Студенти отримують не лише теоретичні знання під час навчання у виші. Гуманітарний інститут уклав довгострокові угоди з 350 підприємствами та установами Херсонщини. Під час навчання студенти проходять практику у банківських організаціях, відділеннях Пенсійного фонду, відділах соціального захисту, прокуратури, поліції, на переробних підприємствах та у приватних структурах.

17 травня вища школа святкуватиме своє 20-річчя. Колектив запрошує всіх охочих до Нової Каховки, щоб познайомитись з закладом і разом відзначити ювілей.

Джерело: Український південь

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.