«ВУЛИК»: ПІДСУМКИ ВПРОВАДЖЕННЯ.

11-12 квітня  в Одесі на семінарі було підведено підсумки пілотування інформаційної системи «Програмний комплекс автоматизації Центрів надання адміністративних послуг «Вулик» та напрацювань подальших кроків щодо введення програмного продукту в дослідну експлуатацію. Участь у семінарі взяли представники ЦНАПу м. Нова Каховка Юлія Орманжи, Ірина Мізева та депутат міської ради Віталій Перетятько. Новокаховський Центр надання адміністративних послуг відзначено як найактивнішого учасника пілотування. Підтвердження цьому – вручений  Сертифікат та нагороди.

На семінарі обговорили нові можливості, що відкриває використання програмного продукту «Вулик» в напрямку інтеграції електронних сервісів на основі «Трембіти». Проведено круглий стіл з організації процесу переходу на дослідну експлуатацію та повністю безпаперове обслуговування населення в ЦНАП.

Система «Трембіта» використовується як основа для надання адміністративних послуг у ЦНАП, підвищує якість процесу надання електронних послуг, легко адаптується та забезпечує достовірність і цілісність інформації.

Можна відзначити наступні особливості системи «Вулик»:

  • реалізовує мінімально необхідні функції ЦНАП через централізовану систему;
  • дозволяє створювати та удосконалювати адміністративні послуги без допомоги ІТ-фахівців;
  • дозволяє обмінюватися електронними документами;
  • прискорює формування запитів, відповідей та загальну комунікацію між ЦНАПами та постачальниками послуг через систему обміну даними «Трембіта»;
  • зменшує помилки та підвищує точність за рахунок використання різних адаптованих словників;
  • забезпечує надійне зберігання та захист інформації;
  • забезпечує роботу в режимі віддалених робочих місць;
  • надає централізовану службу підтримки та систему супроводу.

Впровадження програмного комплексу забезпечує єдині високі стандарти роботи, сприяє формуванню позитивного іміджу ЦНАПу, надходженню схвальних відгуків та прихильність відвідувачів, що є головним в роботі адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

Начальник ЦНАП Ю.А Орманжи

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.