Відділ комунального господарства інформує: про порядок оформлення дозволів на порушення об’єктів благоустрою.

Доводимо до відома суб’єктів господарювання усіх форм власності, підприємців та громадян міста вимоги ст. 26-1 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” ( за посиланням:

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2807-15).

 

Якщо у разі проведення земляних або ремонтних робіт виникає необхідність порушити об’єкти благоустрою (газони, вулиці, проїзди, тротуари, пішохідні та велосипедні доріжки, спортивні та дитячі майданчики, пляжі, прибудинкові та інші території загального користування), то обов’язковою умовою для початку виконання цих робіт є наявність оформленого належним чином Дозволу. Вказаний дозвіл видається безоплатно Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради (каб.106) згідно типового порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №870 (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/870-2013-%D0%BF) за умови подання необхідних документів, а саме:

  1. Заяви встановленої форми.
  2. Схеми проведення робіт, узгоджена з підприємствами, що експлуатують газо-, тепло-, електро-, оптико-волоконні мережі.
  3. Копії довіреності (доручення) – для уповноваженої особи на отримання дозволу.

Вказаною постановою затверджений перелік робіт, для проведення яких необхідно отримати дозвіл.

Дозвіл на порушення об’єктів благоустрою не вимагається, якщо земляні та ремонтні роботи здійснюються:

– особами, які мають документ, що посвідчує право власності або право користування земельною ділянкою, у тому числі право земельного сервітуту;

– у рамках підготовчих або будівельних робіт, право на виконання яких оформлене у встановленому законодавством порядку, тобто є розроблений проект на будівництво з розділом «Благоустрій території» та дозвіл на початок будівельних робіт або дозвіл на проведення робіт, наданий рішенням місьвиконкому при наявності ескізної пропозиції на благоустрій .

Роботи з усунення наслідків аварій на об’єктах благоустрою розпочинаються негайно з обов’язковим подальшим оформленням дозволу.

У разі, якщо право виконання на об’єкті благоустрою земляних та ремонтних робіт передано іншій особі, дозвіл підлягає переоформленню. Переоформлення дозволу не зупиняє виконання робіт.

Особа, яка виконала на об’єктах благоустрою земляні та/або ремонтні роботи, зобов’язана власними силами привести цей об’єкт благоустрою у належний стан або може  сплатити його відновну вартість.

Відділ комунального господарства

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.