«ЕНЕРГІЯ+»: «МИ ЗАХИСТИЛИ СВОЮ ПЕРЕМОГУ»

11- 13  квітня  У Полтаві   в  спорткомплексі    ПЗМС    відбувся  другий  (фінальний)  етап  Першого  регулярного  Чемпіонату  України   з  футзалу  серед  ветеранів  50+.  В  турнірі   брали  участь  вісім  кращих  команд  України :  « Syngenta »   (Умань)  ,   « Союз-ХСС » (  Донецьк-Харків)  ,   «Фортеця »  (Кам’янець-Подільський ) ,  «Локомотив»   (Донецька  обл.. ) ,   «Енергія+»  (Нова  Каховка) ,   « Енергодар» (Запорізька  обл.),   «Тинь»   (Південноукраїнськ) , «OLD   STAR»  (Світловодськ  Кропивницька  обл.).

Після   чотирьох   турів    першого  етапу   команда  «Енергія+», маючи сім  залікових  балів,  посідала  третю  сходинку  турнірної  таблиці.   Після   двох  поразок  від  донецького   «Союзу»    2  :  0     та    «Фортеці»   із  Кам‘янця-Подільського    3 : 1,  ветеранам   «Енергії+»  було вкрай важливо  перемогти   «Тинь»  з  Південноукраїнська,    аби  завоювати   кубок   Першої  Ліги  з  футзалу.

Це  був  найбільш   напружений ,  видовищний  і  драматичний  матч  для  обох  команд.   На   першій   хвилині   гри  гравець  команди  «Тинь»    Олександр  Кривицький   ударом  у   дальній  кут  воріт  відкрив рахунок.  Через  дві  хвилини   Володимир  Орел  був   збитий   гравцями  команди-суперника ,  і  Ігор  Штихар  реалізував   пенальті. Ще  через   дві  хвилини  Олександр  Перевертайло    вивів   нашу  команду  вперед.  На   сьомій хвилині  капітан  команди  Ігор  Штихар   довів  рахунок  до  3 : 1 ,   а на   тринадцятій –  Володимир   Орел    встановив  кінцевий  рахунок  першого  тайму   4  : 1  на користь  «Енергії+»!

Після  перерви  на  шістнадцятій  хвилині  (гра  триває  два   тайми   по  14  хвилин  з урахуванням  віку  гравців)  кращий  гравець  «Тині»  Олександр Кривицький   спочатку  сам  скорочує  рахунок   до  4 : 2 ,  а  потім   після  його   пасу  Юрій  Бойко  доводить  рахунок  до  4 : 3.  Окрилені    таким   успіхом,   футзалісти  з  Південноукраїнська  рішуче намагалися   зрівняти  рахунок,  але  захист  нашої  команди   діяв  безпомилково.   До останньої  секунди  матчу  ворота  «Енергії +»  професійно  і самовіддано  захищав  Юрій  Сорочинський.

Exif_JPEG_420

Участь  команди  «Енергія+»   стала  можливим   завдяки  благодійній  допомозі   Фонду   Ігоря  Колихаєва   (виконавчий  директор  Лагута Г.Н. )   Благодійного фонду « Н. Каховка»    (директор  Безп’ята  Н. А.).

Громадська  організація  «Спортивний  клуб  «Енергія+» ,    ветерани   50+  висловлюють  щиру  подяку міському голові Володимиру Коваленку,    голові   Новокаховської  федерації  футболу   Леоніду Чурсинову    за допомогу  в організації  поїздки на  змагання.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.