До березня вже тричі перераховували пенсію.

На апаратній нараді 5 квітня про ситуацію з пенсійними виплатами повідомила начальник Новокаховського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Людмила Мєтляєва. У першому кварталі пенсіонери міста пенсійні кошти отримували своєчасно і в повному обсязі, згідно графіку.

Було проведено три перерахунки виплати пенсійних коштів: з 1 січня – для пенсіонерів силових структур; для пенсіонерів, які мають вік 60 і більше років; і з 1 березня проведено осучаснення пенсійних коштів та індексацію.

У 1-му кварталі видатки з ПФ склали 150 млн., що на 18,9 млн. грн.. більше, ніж у 1 кварталі 2018 року. У березні видатки на виплати пенсій і грошової допомоги становили 56,6 млн. грн.. – на 10,1 млн. грн.. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій становить 32%. На обліку перебуває 19 тис. 750 пенсіонерів. За рік кількість отримувачів зменшилась на 437 осіб. Серед них 19% – це працюючі пенсіонери. 13 тис. 970 чоловік, або 71%, отримують пенсії через банківські установи міста. Це дало можливість бюджету ПФ зекономити 1,1 млн. грн.., які спрямовуються на виплату поточних пенсій. У 1 кварталі до сервісного центру ПФ у Новій Каховці звернулись 8 тис. 50 відвідувачів – це на 2 тис. 700 відвідувачів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Вперше було призначено пенсії  151 мешканцю міста. А 456 пенсіонерів подали відповідні документи і заяви для проведення перерахунку пенсій. 13 осіб звернулися за призначенням пенсій, але не мали необхідного страхового стажу – в цьому році це 26 років. Тому вони отримали довідки про наявний страховий стаж для подальшого оформлення державної соціальної допомоги.

Другий квартал також розпочався перерахунком пенсій: з 1 квітня органи ПФ провели перерахунок для працюючих та непрацюючих категорій пенсіонерів. Він пов’язаний із відпрацюванням двох років з дня попереднього перерахунку, або призначення пенсій – мова про тих пенсіонерів, яким призначали пенсію до 1 квітня 2017 року, або здійснено перерахунок пенсій до 1 квітня 2017 року – додається 24 місяці відпрацьованого стажу. Щодо поточного місяця – 4 квітня розпочали фінансування пенсій через «Укрпошту» та банківські установи.

Нині найменша пенсія – як прожитковий мінімум, і становить 1 тис. 497 грн. З 1 липня підвищується прожитковий мінімум до 1 тис. 560 грн. Відповідно в цьому році мінімальна пенсія буде підвищуватися тричі. Людмила Мєтляєва нагадала: такий розмір пенсії отримує та категорія пенсіонерів, які не мають необхідного відпрацьованого страхового стажу.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.