«ПрофіЛіц»: Відкриваємо Нову Каховку для гостей.

Команда техніко-економічного ліцею «ПрофіЛіц» на високому рівні представила Нову Каховку на обласному профорієнтаційному заході «ПрофіКемп».

Свідченням цьому є призові місця в загальному заліку серед представлених 11 міст та районів – другі місця в номінації «Краща піар-кампанія» і «Кращий туристичний маршрут». Однак завжди хочеться ще кращих результатів.

Хоча «ПрофіЛіцу» не вдалося здобути перемогу, команда «все одно прямуватиме до своєї цілі». Так розпочав свою промову один з учасників дрім-тіму В’ячеслав Шеремет. Хлопця переповнюють лише оптимістичні настрої. «Всі гідні конкуренти приїхали до нашого міста. Тому ми можемо вважати це маленькою перемогою для Нової Каховки», – зазначив В’ячеслав. Також він поділився враженнями від участі в заході та разом з іншими однодумцями розповів про організацію та особистий вклад в роботу. Крім нього, до команди «ПрофіЛіцу» увійшли ще 9 завзятих, молодих та креативних студентів НКТЕЛ: Марина Вастерова, Федір Жигулин, Анастасія Горяшко, Ольга Нікітенко, Катерина Деркач, Аліна Кулєбякіна, Вусал Гусейнов, Олексій Федотов і Анна Тавожнянська.

У тісній співпраці з міським центром зайнятості та бібліотеками міста команда «ПрофіЛіц» ретельно готувалася протягом усього року. Вони ходили вулицями та стежками міста, відвідували загальноміські заходи і туристично привабливі об’єкти, знайомилися зі світом професій, розкриваючи самобутню особливість Нової Каховки. Тільки з червня 2018 року креативна молодь відвідала 12 екскурсій, ознайомилась з кращою краєзнавчою літературою, культурними і мистецькими закладами.

Як результат – «народження» різнопланових туристичних маршрутів та продуманої піар-стратегії. Учасники команди задокументували свої враження від зустрічей в яскравому альбомі, який було представлено на «ПрофіКемпі». Серед інших запропонованих цікавинок – молодіжні футболки з дизайном власного виробництва, декупажні сувеніри зі зрубів дерев з принтами «кам’яних вишиванок», лампи-екосистеми, рекламні проспекти туристичних місць («Заплава», «Казкова діброва», Завод частикових риб, «Maxim Marine» тощо), власний сценічний номер на тему води.

Розробки «ПрофіЛіцу» не залишаться без уваги. Начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна запропонувала молодій команді презентувати свої доробки (зокрема, сценічні) 23 квітня на концерті з нагоди відзначення 120-річчя Григорія Довженка – автора «кам’яних вишиванок».

Заступник міського голови Володимир Сироватка подякував молоді за гідне представлення Нової Каховки та запевнив, що міська влада підтримає молодь у її туристичних прагненнях. «Ми хочемо бачити наступного року нашу команду на перших місцях. Ми готові більш активно долучитися до цієї справи. Цього року разом з відділом культури і туризму ми допомогли у створенні туристичних маршрутів, представили презентацію комплексу «H2O», долучилися до впровадження проекту «Соляна дорога», – відзначив головний куратор по розвитку туристичної галузі в місті.

Також Володимир Сироватка наголосив: Нова Каховка багата гарними місцями, які можуть бути цікавими туристам. Це і джерела, і плавні, і паркова зона. Не кажучи вже про велику кількість рукотворних об’єктів: починаючи від масштабної Каховської ГЕС – і до сучасних відпочинкових комплексів. Багато хто ще не знайомий з  невеличким мальовничим південним містом. Та новокаховська молодь переконана: є всі можливості презентувати гостям Нову Каховку така, щоб перше знайомство справило незабутні враження і бажання повернутися сюди знову.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.