Розпочався конкурс на здобуття літературної премії імені А. П. Бахути.

Відповідно до розпорядження міського голови від 29 березня 2019 року №113-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути», розпочався Конкурс, присвячений  29-й річниці  пам’яті поета-земляка Анатолія Бахути.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Мета конкурсу – сприяння відродженню культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси; показ краси та багатогранності світу, створеного авторами, сприяння розвитку таких видів мистецтв, як художнє слово та література; сприяння виявленню та збереженню талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, які відображають загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, погляди та переконання, які ґрунтуються на цінностях вітчизняної місцевої культури; зміцнювання дружніх та творчих контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 1 червня 2019 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Брати участь у конкурсі мають право автори віком не менше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської ради.

Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:

– Художня література – поезія;

– Художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік учасників визначається станом на 1 січня 2019 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця – по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

Про дату оголошення результатів конкурсу та вручення Премії переможцям буде повідомлено додатково.

Начальник відділу Наталія Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.