Центр дбає про безпеку молоді.

Одним з напрямків роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

Протягом I кварталу 2019 року фахівцями із соціальної роботи проведено 50 групових заходів для  учасників (дітей та молоді), а саме: лекції, міні-тренінги, індивідуальні консультації з елементами анкетування,  засідання за «круглим столом» в закладах освіти.

Це дало можливість розкрити сутність негативних явищ та здійснити їх профілактику. Фахівці центру озвучили проблемні теми, які хвилюють увесь світ. Відбулися зустрічі «Здоровий спосіб життя» (профілактика вживання наркотиків, алкоголізму, тютюнопаління), «Діти не повинні страждати від насилля», «Ґендерна рівність», «Не стань жертвою торгівлі людським життям», «Тютюнопаління – негативне явище сьогодення», «Інфекції, що передаються статевим шляхом», «Туберкульоз і ВІЛ/СНІД – хвороби ХХІ століття», «Наркотикам – ні!», «Протидія булінгу» та інші. До їх обговорення долучились 1174 слухача.

Під час проведення профілактичних заходів серед учнівської та студентської молоді  розповсюджується друкована література відповідного спрямування.

При жіночій консультації функціонує консультативний пункт, де з вагітними жінками проводяться консультації щодо попередження раннього соціального сирітства. За звітний період проведено 12 заходів, в яких взяли участь 116 осіб.

Фахівці центру продовжують профілактичну роботу з усіма верствами населення міста – адже попередити хворобу, відхилення у поведінці,  вберегти від негативної залежності набагато легше, ніж потім боротися з наслідками.

Директор Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.