ПТУ № 14 відкриває двері у майбутнє

12 квітня у професійно-технічному училищі відбулася урочиста подія. Саме цього дня ПТУ №14 гостинно відкрило двері для всіх бажаючих та для тих, хто шукає свій шлях у житті.

Кореспонденту газети “Говорить Нова Каховка” вдалося поспілкуватися із директором училища віч-на-віч.

Під час розмови Ігор Сердюк акцентував увагу на змінах  у сучасній освіті: «Ми вирішили створити такий собі хаб, у який увійдуть училище, технікум, інститут. Дітей ми навчаємо по програмах, які всі між собою поєднуються для того, щоб не витрачати зайвий час. Припустимо, частина програми технікуму проходить у нас, у технікумі – частина програми інституту. І виходить, що людина могла 5 років навчатися лише у інституті, а так за 5 років вона закінчить і училище, і технікум, і інститут», – зазначив пан Ігор, і як добрий господар гостинно запросив оглянути навчальний заклад.

 

 

Подвір’я училища заставили ятками, на яких чарівні дівчата, до речі учениці закладу, демонстрували майстерність виготовлення кондитерських виробів і пропонували їх гостям, столярними станками, паяльними апаратами, за якими працювали хлопці та виточували, паяли і з’єднували різноманітні деталі. Також можна було пограти в волейбол, настільний теніс, позмагатися у швидкості та вправності, розбираючи та збираючи зброю. Козачата училища у автентичному вбранні запрошували до двобою на шаблях.

Для маленьких діточок, які прийшли разом із дорослими, учениці та випускниці за спеціальністю «Няня. Гувернер» організували різноманітні веселі ігри.

Уся бажаюча молодь могла особисто поспілкуватися з директором училища Ігорем Сердюком, задати йому питання, які їх турбують та отримати на них розгорнуті відповіді.

До послуг тих, хто захоче вступити до училища на вибір є спеціальності: «Кухар. Кондитер», «Кухар», «Няня. Гувернер», «Верстатник широкого профілю», «Електромонтер. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У спеціальних класах, як-то «Лабораторія будови автомобілів» навчають як збирати та розбирати автомобілі та ремонтувати їх.

Крім цього існує також окремий клас для викладання гуманітарних дисциплін.

Є у наявності і гуртожиток.

Минулої осені у закладі відкрився державний навчально-практичний центр «Електротехнічні технології», який складається із двох аудиторій: у одній за допомогою доступу до мережі Інтернет та планшетних комп’ютерів молодь набуває теоретичних знань, а у іншій за допомогою сучасного обладнання та спеціальних стендів закріплює теоретичний матеріал практикою.

Тож, якщо ви нещодавно закінчили школу, знаходитесь на роздоріжжі і не знаєте куди податися далі, завітайте до ПТУ № 14, яке знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, пр. Перемоги, 7Д. Керівництво та викладачі училища з радістю чекатимуть на вас.

 

                                                                                                                                                     

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.