Великоднє свято малеча відзначила завзято.

Дитячим гомоном заполонився центр реабілітації дітей з інвалідністю 2 травня. Ошатно вбрані і озброєні святковим настроєм, вихованці закладу вітали одне одного зі святом Великодня. Цього разу вони стали головними героями казкової історії про золоте яєчко.

Це оповідь про добро і взаєморозуміння на пасхальний лад. Доповнили картину світу малечі працівники центру, які розповіли про історію свята, його головні символи та традиції. Але сидіти на місці було ніколи – бадьорі танці та хороводи тільки підігрівали азарт малюків.

Маленькі бешкетники заздалегідь підготувалися до ще одного особливого свята – Дня матері. Вони дякували своїм найріднішим жінкам зворушливими віршами та теплими обіймами. Матусь також привітали гості з Горностаївки, які допомогли особливим дітям виготовити батькам подарунки. Представник селищного Дому дитячої творчості Олена Бондаренко радо відгукнулася на поклик та презентувала результати творчої кооперації.

З подарунками на свято прийшли почесні гості: заступник міського голови Віктор Замковий і представники духовенства – архімандрит Іларіон і ієромонах Філарет. Вони привітали дітей з великодніми святами і бажали міцного здоров’я, щастя та добробуту. Директор закладу Оксана Олексієнко приєдналася до привітань і подякувала гостям за підтримку і постійну активну участь у роботі центру.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.