ЩОБ ПАМ’ЯТАЛИ НАЩАДКИ

«Напередодні травневих свят є добра традиція: Рада ветеранів підводить підсумки конкурсу, який вона оголошує серед навчальних закладів. Тема – знання історії і пам’ять про Другу світову, про її учасників, які встали на боротьбу з фашизмом», – так на початку апаратної наради 3 травня міський голова розпочав церемонію нагородження переможців та призерів конкурсу військово-патріотичного виховання серед молоді.

Оголосив підсумки конкурсу заступник голови Ради ветеранів міста, капітан І рангу Віктор Васильєв. «Приємно, що в цьому році, окрім загальноосвітніх закладів міста, в конкурсі взяло участь Новокаховське вище професійне училище. Нам вдається залучати до конкурсу все більше молоді – і це добре», – зазначив Віктор Васильєв.

Почесне перше місце посіла ЗОШ №8 (директор Олійник Оксана Михайлівна), друге та третє місця порівну розділили ЗОШ №1 (Зуйко Олена Миколаївна) та ЗОШ №10 (Резніков Вячеслав Вадимович).

Рада ветеранів за сприяння міського голови Володимира Коваленка визначила призи для переможців та учасників конкурсу. Переможці отримали мікрохвильові печі. Як пояснив Віктор Васильєв, «Мультимедійні дошки у школах вже є. Комп’ютерна техніка також. Тож ми вирішили потурбуватися про поліпшення побутових умов колективів шкіл.

А решту учасників – призерів конкурсу – нагородили Грамотами та цінними подарунками (електрочайниками). Їх отримали: НВК №2 (Якубова Оксана Олександрівна), ЗОШ №3 (Дубас Ірина Петрівна), ЗОШ №6 (Гайсенюк Людмила Миколаївна), ЗОШ №7 (Грішагіна Лілія Володимирівна), гімназію №9 (Литвинова Олена Михайлівна), НКТЕЛ (Долецька Тетяна Євгеніївна), Дніпрянську ЗОШ (Микитенко Лілія Анатоліївна, Феденяк Раїса Михайлівна), Маслівську ЗОШ (Ковш Оксана Петрівна), Новокаховське ВПУ (Гарькавий Віталій Леонідович), НВК №4 (Барсук Володимир Григорович).

Ось такі результати цьогорічного конкурсу! Вітаємо переможців та призерів – і  в першу чергу з тим, що естафета Пам’яті продовжується! Що зберігаються і передаються наступним поколінням спогади учасників Другої світової війни, а самі ветерани відчувають в нашому місті турботу нинішніх поколінь новокаховчан і щиру вдячність нащадків за мужність і жертовність.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.