ВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ

ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Я НІКОЛИ НЕ БАЧИВ СВОГО ДІДА. НЕ ЗНАЮ, ДЕ ЙОГО МОГИЛА. НЕ МАВ МОЖЛИВОСТІ ПОКЛАСТИ ЙОМУ КВІТИ, ВШАНОВУЮЧИ ЙОГО ПАМ’ЯТЬ. ВІН ЗАГИНУВ ВЛІТКУ 1941 РОКУ, ЗАХИЩАЮЧИ КИЇВ.

І ТАКИХ, ЯК ВІН – МІЛЬЙОНИ… І ЗА КОЖНИМ – РІДНІ, КОХАНІ, ДОРОГІ ЛЮДИ, ЯКИХ ВОНИ ЗАХИЩАЛИ, І ДО ЯКИХ БАГАТО ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ЖИВИМ. ДЛЯ НИХ БУЛО ВАЖЛИВО, ЯК МИ ЖИТИМЕМО ДАЛІ. ЧИ БУДЕМО ЩАСЛИВИМИ, ЧИ ЗБЕРЕЖЕМО МИР І СПОКІЙ НА ЗЕМЛІ, ЗА ЯКУ ВОНИ ВІДДАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ.

СЬОГОДНІ Я ПОДИВИВСЯ НА ЛЮДСЬКИЙ ПОТІК ЗЕМЛЯКІВ, ЯКІ ПРИЙШЛИ НА МІСЬКУ ПЛОЩУ, І МОЄ СЕРЦЕ РАДІЄ – В ВАШИХ СЕРЦЯХ ЖИВА ПАМ’ЯТЬ ПРО ЇХ ПОДВИГ, ПРО МУЖНІСТЬ І ЖЕРТОВНІСТЬ НАШИХ ПРАЩУРІВ. СЬОГОДНІ – СПОГАДИ ПРО ВЕЛИКУ ТРАГЕДІЮ І ПРО БЕЗМЕЖНУ ЖЕРТОВНІСТЬ. ЦЕ ВОНИ, ФРОНТОВИКИ, ПОВЕРНУВШИСЬ ПІСЛЯ ЖОРСТОКОГО БОЮ, ПОБУДУВАЛИ МІСТО, В ЯКОМУ МИ МАЄМО ЩАСТЯ ЖИТИ. ЦЕ ВОНИ ЗРОБИЛИ ВСЕ, ЩОБ МИ БУЛИ ЩАСЛИВИМИ. ВОНИ ПОДАРУВАЛИ НАМ МАЙБУТНЄ!

НАЖАЛЬ, АРМІЯ НАШИХ ВИЗВОЛИТЕЛІВ – УЧАСНИКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ – З КОЖНИМ РОКОМ ВІДЧУТНО ЗМЕНШУЄТЬСЯ. ДО ЦЬОГОРІЧНОГО СВЯТА ПЕРЕМОГИ ДОЖИЛИ ЛИШЕ 43 НОВОКАХОВЧАНИНА-ФРОНТОВИКА. БІЛЬШІСТЬ З НИХ ВЖЕ НЕ ВИХОДЯТЬ З ДОМУ. НИЗЬКИЙ УКЛІН ЇМ ТА ГЛИБОКА ВДЯЧНІСТЬ ЗА ЇХ НАПОВНЕНЕ ВИПРОБУВАННЯМИ І ВТРАТАМИ, АЛЕ Й – УСПІХАМИ ТА ПЕРЕМОГАМИ, ДОСТОЙНЕ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ!

НЕХАЙ НАД НАШЕЮ ЗЕМЛЕЮ НЕ ТІЛЬКИ В ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ БУДЕ СОНЯЧНЕ МИРНЕ НЕБО, МІЖ НАМИ – МИР І ЗЛАГОДА, В НАШИХ СЕРЦЯХ – ВІРНА ПАМ’ЯТЬ ПРО МУЖНІСТЬ НАШИХ ПРАЩУРІВ. А В МАЙБУТНЬОМУ – УСПІШНЕ МИРНЕ ЖИТТЯ В НАШІЙ РІДНІЙ УКРАЇНІ! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.