В ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ – ЗГАДАЙТЕ НОВОКАХОВЧАН-ФРОНТОВИКІВ!

Для кожного українця це – один з найдорожчих і найсумніших днів. День завершення війни, в якій Україна зазнала неймовірних втрат. Адже загинув кожен 5-й українець.

Кожна українська сім’я в цей день пригадує своїх рідних – хто пройшов дорогами війни, хто загинув, пропав безвісти, повернувся скаліченим, хто допомагав фронту у тилу, хто рятував бійців у госпіталях.

Це історія не лише українського народу, але й народів тодішньої великої країни, до складу якої входили громадяни багатьох національностей. Всі разом вони звільняли  Україну від фашизму. А українці боролися поряд з представниками інших національностей за звільнення рідної землі і за звільнення європейських країн. Це велика глава у Книзі Історії,  яку потрібно ретельно вивчити і про яку кожен повинен завжди пам’ятати. Як і пам’ятати про те, що правда і Бог завжди на стороні тих, хто захищається, звільняє рідну землю від нападників. Події Другої світової війни залишилися не лише на сторінках історії, у спогадах фронтовиків, але й у журналістських блокнотах, на фото – та у кінострічках, і в піснях, які були дорогі нашим рідним фронтовикам. Тому мають залишитись і в нашій пам’яті, як спогад про ті події, як мелодії і рядки, які допомагали нашим пращурам у невимовно важкі воєнні роки.

Сьогодні ми пропонуємо вам пригадати ці пісні. В них – біль, сум, туга за втраченими життями, але й гнів та рішучість бійців, які мужньо і наполегливо захищали рідну землю і понад усе вірили у Перемогу. Ця віра об’єднала їх і допомогла подолати фашистську навалу, захистити, а згодом і відбудувати рідні міста і села. Пам’ятаймо і про те, що Нова Каховка – післявоєнне місто, народжене працею переважно фронтовиків, які, навіть не встигнувши зняти із себе військову форму, вирушили здійснювати мирний подвиг на звільненій землі – будувати нове місто. В пам’ять про них, з повагою до їх рішучості, жертовності, до болю і страждань, які вони витримали заради нас – пам’ятайте цю болючу главу історії.

Нова Каховка народжена працею молоді післявоєнних років. І серед першобудівників значна чистина – учасники Другої світової війни. Більшості з них сьогодні вже немає серед нас. Але їх імена – історія нашого міста. Згадайте про них і пам’ятайте про те, що вони зробили для нас.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.