Святковий концерт у Літньому театрі

Мітинг, хода і частування кашею далеко не всі активності, які відбулись 9 травня у місті.

На честь свята та для усіх бажаючих, тих хто любить справжню живу музику на сцені Літнього кінотеатру давали концерт Народний хор ветеранів та Народний оркестр народних інструментів.

Під чисту та кришталеву, іноді сумну, іноді радісну музику глядачі та слухачі зачаровувались, про що свідчили схвальні вигуки та чистосередечні оплески.

Насамкінець, після чудового виступу Народного хору ветеранів на сцену вийшов міський голова Володимир Коваленко для того, щоб привітати вродливу та енергійну жінку, беззмінного керівника хору, – Світлану Ричкову та подякувати їй і її підопічним за ту важливу місію, яку вони виконують.

«Вийшов на сцену щоб подякувати. Зараз слухав Яротника, – танцював, співав, і вийшов до своїх ріднесеньких. Тому що вони являються мірилом культурного і людського ставлення до життя. День перемоги повинен нам в душу заселити зерно добробуту, зерно любові, поваги. Як весело коли всі сміються, як радісно коли у всіх очі усміхнені, коли на душі тепло, і нехай тільки пам’ять про минуле повертає нас в ті реалії, але таких реалій як тоді, нехай ніколи не буде ні в долі кожного з нас, ні в долі нашого міста, ні в долі нашої країни. Україна заслужила, вистраждала за тисячу років право жити, і жити щасливо. Зі святом вас!»,- звернувся до усіх міський голова.

Опісля того на глядачів чекав ще один сюрприз: концерт від молоді, яким присутні також насолодилися у повній мірі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.