ДОПОМОГА І ПОДАРУНКИ ДО СВЯТА.

Ніколи Знову! Який зміст цих слів? Ніколи не чути звуків гармат і кулеметів. Знову… З пам’яті українського народу не стерти спогади про Другу світову. Як багато ветеранів уже відійшли у вічність… Та з нами залишаються живі, і наш обов’язок – потурбуватися про них.

З метою належного вшанування ветеранів війни та сімей загиблих воїнів, до відзначення Дня пам’яті та примирення, 74-річниці Перемоги у Другій Світовій війні, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано роботу із керівниками підприємств, установ, організацій, ФОП для надання грошової та натуральної допомоги учасникам війни та сім’ям загиблих.

Із перерахованих коштів, які надійшли на благодійний рахунок, було виділено грошову допомогу в сумі 3800 гривень 15 особам, яким надає допомогу територіальний центр. Підприємець Дмитро Колесник особисто надав 1000 грн., на які було придбано й роздано 12 продуктових наборів. Зі сльозами радості зустрічали ветерани працівників територіального центру. Приємно було чути щирі слова на адресу обслуговування соціальних робітників – адже вони для цих людей стали частинкою родини, розділяють їх радощі й печалі.

Від імені керівництва й усього апарату територіального центру дякуємо людям, які не залишились байдужими і відгукнулись на прохання допомогти фінансово: ФОП Дмитру Колеснику, директору КП «Новокаховський міський ринок» Сергію Євстратову, керівнику КП «Новокаховське ШЕУ» Анатолію Гуртовому, керівнику ТОВ «Стоматологічна поліклініка» Юрію Сидоренку, начальнику Новокаховського автовокзалу –  Андрію Набоці.

 З повагою – директор територіального центру Л.О.Логвінова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.