НЕЗВАНІ ГОСТІ: БУДЯКАМ, АМБРОЗІЇ ТА ОСОТУ ОГОЛОШЕНО ВІЙНУ.

Боротися з рослинами-шкідниками будуть у Новій Каховці.

Впродовж травня-листопада розроблятимуться фітосанітарні заходи, спрямовані на обстеження, виявлення та ліквідацію карантинних організмів з метою запобігання появи нових небезпечних вогнищ.

Міським головою було видане відповідне розпорядження, в якому зазначається про необхідність створення регулюючої комісії та впровадження дієвих заходів боротьби.

«Особливу увагу звернути на знищення амброзії полинолистої», – йдеться у документі. Ця рослина має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини. Від даного виду алергії, за даними ВООЗ, по всьому світу страждає більше 70 млн. чоловік! Кожна квітка викидає в атмосферу мільярди частинок пилку, які можуть розноситися вітром на відстань до 500 км. Крім того, за своєю суттю амброзія – звичайнісінький бур’ян, який завдає чималої шкоди і сільськогосподарським культурам.

Серед запланованих заходів боротьби: дотримання фітосанітарних правил, здійснення систематичного моніторингу, обстеження та виявлення шкідників, знищення карантинних організмів всіма суб’єктами господарювання, власниками та орендарями земельних ділянок.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.