ДО ДНЯ МАТЕРІ – ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗАБІГ.

У неділю, 12 травня, у Новій Каховці вже втретє відбувся традиційний легкоатлетичний забіг. Цього року він отримав назву «Кубок підприємців» та був приурочений до святкування Дня матері.

На старт вийшли спортсмени з різних міст Херсонщини (Нова Каховка, Каховка, Херсон, Олешки, Велика Олександрівка, Горностаївка, Новотроїцьк), а також бігуни з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кривого Рогу. Всього – біля 300 учасників.

Організатори змагань – ГО ««Спортивний клуб «К2»,  новокаховський відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та міський відділ культури і туризму – віддали належне сміливцям, які вирішили взяти участь у пробігу на свій власний страх і ризик. Найстаршим учасником забігів став 78-річний Іван Петрушенко.

Учасників змагань вітали перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та організатор спортивного заходу – підприємець Володимир Сиркін. Вони побажали спортсменам витримки та відзначили, що спорт – невід’ємна частина життя кожної людини. А подібні заходи сприяють здоровому способу життя. Учасників піддержували їхні рідні, близькі і родичі. Вигуками підтримки на всій дистанції марафонців проводжали завзяті шанувальники спорту та перехожі новокаховчани. Бадьорий настрій зі сцени створював хореографічний колектив «Тандем» НКПК ОНПУ.

Після загальної розминки під пильним наглядом тренера фітнес-студії «Атмосфера» Олени Білик учасники першого забігу вирушили на дистанцію. Цього року найшвидших і найбільш витривалих визначали на дистанціях 1 км і 5 км. Порадували організатори і малюків, яким дали змогу випробувати свої сили на 350-метровому колі.

Кращими стали: Дмитро Мягков (Олешки) і Анастасія Прокуніна (Херсон) на дистанції 5 км; Денис Бовкуш (Горностаївка) серед дорослих і Микита Овчаров (Нова Каховка) серед молоді на дистанції 1 км. Найлегкоатлетичнішою сім’єю названо родину з В. Олександрівки: батька, сина та доньку Гут. Переможці та призери отримали дипломи та медалі та заохочувальні призи. Організатори легкоатлетичного забігу висловлюють подяку спонсорам та меценатам.

Після фінішу останніх учасників розпочали парад з візочками, присвячений Дню матері. Організатор Севіль Абієва розповіла: акція відбулася в рамках благодійного проекту «Подаруй світло надії» за ініціативи магазину світлодіодного освітлення Nikas Group. Також був проведений благодійний аукціон, зібрані з якого кошти підуть на потреби Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.