ПОДАРУНКИ ДЛЯ ФРОНТОВИКІВ.

Напередодні Дня Перемоги депутати Новокаховської міської ради спільно з працівниками УПСЗН та міськвиконкому побували у ветеранів війни, вручили їм подарунки до свята, поспілкувалися.

У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Тому це свято не тільки радісне, але і сумне. Адже практично кожна сім’я постраждала у тій страшній війні.

Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей, сімейних архівів. У нашому місті є люди, які брали безпосередню участь у бойових діях, які пройшли всі випробування, зустріли Перемогу, і повернулися до мирного життя.

Нині вони потребують уваги – і не лише в день свят, а щодня. Для соціальної підтримки ветеранів за ініціативи міського голови Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни. Таку допомогу, а також продуктові набори та солодощі напередодні свята ветеранам-фронтовикам вручили міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, небайдужі депутати: Лариса Скребовська, Олена Михайлова, Олександр Афанасьєв, Андрій Кафідов, Сергій Хоменко, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Сергій Сліпий, Віталій Кубатко, Павло Розломій, а також радник міського голови Юрій Кобцов та помічник-консультант депутата міської ради Юрія Власова – Дмитро Бараній.

Разом зі спеціалістами управління праці й соціального захисту населення вони привітали ветеранів, висловили подяку за мужність, побажали здоров’я та активного довголіття. Окрім грошової допомоги, ветеранам вручили квіти та солодкі подарунки від меценатів – БФ «Н. Каховка» та Новокаховської кондитерської фабрики «Країна Солодощів». Загалом допомогу і привітання отримали 45 ветеранів.

Організаційний відділ міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.