ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ: НАРОДЖЕНИЙ «ДНІПРОБУДОМ».

Шістдесят перший день народження гучно відсвяткували в Новокаховському політехнічному коледжі, відомому містянам як ЕМТ (у минулому – Електромеханічний технікум).

Він крокує в ногу з часом і такий же молодий як і його студенти. А величність і ошатність будівлі робить його окрасою міста.

Освітній заклад створили у далекому 1954 році за клопотанням управління «Дніпробуду» як філіал Запорізького гідроенергетичного технікуму для підготовки спеціалістів середньої ланки за спеціальностями «Монтаж та експлуатація ГЕС» і «Гідротехнічне будівництво». А 8 травня 1958 року відбулась реорганізація, внаслідок чого був створений самостійний Новокаховський вечірній електромеханічний технікум, першим директором якого став Іван Федорович Дергачов.

1999 рік став знаковим для стратегічного розвитку технікуму, коли директором закладу стала Людмила Тимофіївна Лоза. У рік свого 50-річчя ЕМТ увійшов до структури Одеського національного політехнічного університету і отримав нове ім’я – Новокаховський політехнічний коледж. З 2018 року навчальний заклад очолює Віталій Вітков, який першим взяв слово на святкуванні.

«Сьогодні у нашому навчальному закладі, у колі своєї «сім’ї» – студентів, викладачів, співробітників, гостей та друзів – ми відзначаємо День народження. Офіційно нам 61, а неофіційно – 65. Тому ювілейний настрій жевріє у наших душах. Я хочу подякувати сьогодні всім тим, хто тримає на плаву цей великий корабель під назвою Політехнічний коледж», – розпочав привітання директор. Він особисто подякував: студентам, які гідно представляють коледж на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, а також першостях світу; викладачам, які практично цілодобово дбають про розвиток дітей на педагогічній ниві; керівникам творчих гуртків коледжу, які курують роботу вокального колективу «Magic Voice» та хореографічного ансамблю «Тандем»; адміністрації та технічним працівникам закладу за чистоту території і своєчасну заробітну плату.

На свято завітали не тільки викладачі і студенти, а також випускники різних років та ветерани коледжу – ті, хто складає славу і гордість освітнього закладу. Серед них: Анатолій Мережук (директор ЕМТ у 1986-89 роках), Людмила Сиволапова (була завідувачем відділення спеціальності «Технологія обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»), викладачі Тетяна Одінцова, Володимир Давидов. Колектив коледжу вдячний цим людям за багаторічну, плідну  і нелегку педагогічну працю.

Почесними гостями на урочистостях стали міський голова Володимир Коваленко; начальник відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран; депутати міської ради Сергій Хоменко, а також Олександр Афанасьєв та Віталій Перетятько – випускники коледжу; заслужений тренер України Леонід Губка. Вони відзначили, що Політехнічний коледж – особливе місце для кожного з них. В навчальному закладі навчалися і навчаються їхні рідні та друзі, а дехто і сам провів тут свої буремні юні роки.

Відомі особи міста дякували за ініціативність, турботу, любов всім освітянам та працівникам закладу. За те, що вони окриляють молодь, формують її громадянську позицію та надихають студентів на особисті перемоги. «У Новій Каховці є проспект Дніпровський, є Каховська ГЕС, є Палац культури. А є ЕМТ. Назва унікального навчального закладу змінюється, а його суть не зміниться ніколи. З першого його кроку тут закладені традиції поваги викладачів і студентів один до одного. На цій платформі ви тримаєтеся разом, зазнавши безліч юридичних змін і трансформацій. Саме міцна співпраця вирізняє вас з-поміж інших відомих мені навчальних закладів», – виокремив особливість коледжу міський голова, зазначивши, що тільки така модель стосунків має світле майбутнє і завжди буде провідною для розбудови української державності.

Звісно, запрошені прийшли не з порожніми руками. За щиру українську гостинність вони віддячили квітами, мистецькими виробами, важливими для студентів засобами навчання. Депутат міськради Віталій Перетятько презентував директору сертифікат на освітньо-туристичну подорож. А куди саме вирушать освітяни зі своїми вихованцями, вони вирішать самостійно. Творчі подарунки підготували гарні друзі закладу – хореографічний ансамбль «Роксолана» і учні Дитячої музичної школи. Півтори години промайнули майже непомітно, а після – світлини на згадку та теплі розмови однокашників, про що вони згадуватимуть на черговому святкуванні вже за рік.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.